Į PANEVĖŽĮ ATVYKSTA „BANGA“


Rytoj šalies A lygos čempionato 7-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ savo aikštėje žais su Gargždų „Banga“.

Po pertraukos sugrįžę į stipriausiąją šalies lygą gargždiškiai šiame sezone rungtyniauja sėkmingai. Trenerio Tomo Tamošausko auklėtiniai per šešerias rungtynes surinko 8 taškus ir užima ketvirtąją vietą.

Pirmojo rato rungtynėse, vykusiose Gargžduose, „Banga“ rezultatu 2:0 įveikė „Panevėžį“. Tuomet šeiminkams įvarčius pelnė Robertas Vėževičius ir Karolis Urbaitis.

Praėjusiame ture „Banga“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Vilniaus „Riteriais“, o „Panevėžys“ išvykoje 0:3 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

Susitikimas su „Banga“ panevėžiečiams bus tik antrasis mačas savo aikštėje šių metų A lygos čempionate. Šio sezono A lygos tvarkaraštis buvo sudarytas taip, kad iš pirmųjų 6-erių rungtynių FK „Panevėžys“ namuose žaidė tik vieną sykį, o varžovų aikštėse – net penkis kartus.

Praėjusių metų sezone „Banga“, į priekį praleidusi tik Telšių „Džiugą“, Pirmos lygos pirmenybėse užėmė antrąją vietą. Gargždiškiai žaidė pereinamąsias rungtynes su „Palangos“ futbolininkais, kurie A lygoje liko septinti. Dviejų rungtynių serijoje (namuose laimėta 2:0, išvykoje sužaista lygiosiomis 2:2) įveikusi „Palangą“, Gargždų miesto ekipa iškovojo teisę rungtyniauti Lietuvos A lygos čempionate.

Sekmadienį rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Bangos“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą. Bilietais bus pradėta prekiauti stadiono kasose likus valandai iki susitikimo pradžios.

Palikite komentarą

Skip to content