Į PANEVĖŽĮ ATVYKSTA „KAUNO ŽALGIRIS“

„Panevėžio“ futbolo klubas šį penktadienį stos į kovą antrose 2022 metų „Optibet A lygos“ rungtynėse. Būsimas varžovas – taip pat dėl aukščiausių vietų kovojantis „Kauno Žalgiris“.

Žalgiriečiai sezoną pradėjo apmaudžiai: po Grato Sirgėdo pelnyto įvarčio nepavyko išlaikyti turėto pranašumo ir rezultatu 1:2 nusileista Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai. Vis tik „Kauno Žalgiris“ dar nežaidė optimalios sudėties – komandai negalėjo padėti Mohamedas Bahlouli, taip pat nežaidė dar du tarpsezoniu atvykę legionieriai – Shermaras Martina bei Felixas Kekoh.

Prie Kauno komandos vairo ir toliau stovi trečią sezoną dirbantis Rokas Garastas, išlaikytas pagrindinių žaidėjų branduolys bei pasipildyta keliais legionieriais, tarp kurių išsiskiria M. Bahlouli, praėjusiais metais žaidęs Italijos „Serie B“ pirmenybėse.

Praėjusio sezono „Optibet A lygoje“ panevėžiečiai per keturis tarpusavio mačus iškovojo net 10 taškų ir eliminavo varžovus iš „Hegelmann LFF taurės“. Tiesa, 2019 ir 2020 metais kauniečiai tarpusavio akistatose turėjo ryškų pranašumą.

Prieš artėjantį penktadienio mačą bei sezono startą mintimis pasidalino oficialiame mače su „Panevėžio“ marškinėliais debiutavęs vidurio gynėjas Linas Klimavičius.

„Rungtynės su „Riteriais“ buvo apylygės, bet šiek tiek pritrūko momentų prie varžovų vartų ir, žinoma, išpildymo. Tos rungtynės jau istorija – žiūrime į kitas.

Suprantama, kad įvertinti „Kauno Žalgirį“ yra sunku, nes sezonas tik prasidėjo. Komanda stengiasi pagal trenerio Roko Garasto viziją ilgiau žaisti su kamuoliu, tad stengsimės čia nenusileisti, patys jį daugiau kontroliuoti ir iškovoti pergalę“, – pasakojo L. Klimavičius.

„Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynės įvyks kovo 11 dieną, penktadienį. 2-ojo turo susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės nuo 13 val.

Palikite komentarą

Skip to content