Į Panevėžį atvyksta Lietuvos čempionai

Šį sekmadienį Lietuvos A lygos čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ namuose žais su Lietuvos čempione Marijampolės „Sūduvos“ komanda.

Šiame sezone komandos susitiks jau šeštajį kartą. Lietuvos A lygos čempionate panevėžiečiai savo varžovams nusileido jau keturis kartus (1:2, 1:2, 2:7 ir 1:3) bei sykį 0:1 pralaimėjo „Sharp LFF taurės“ ketvirtfinalyje.

Komandoms sužaidus po 29 susitikimus marijampoliečiai turi 78 taškus ir tvirtai pirmauja šalies čempionate. „Panevėžys“ su 31 tašku rikiuojasi penktoje turnyro lentelės pozicijoje.

Į Panevėžį Lietuvos čempionai vyks po trečiadienį iškovotos įspūdingos pergalės rezultatu 9:1 prieš Klaipėdos „Atlantą“. Tuomet jau pirmojo kėlinio viduryje rezultatas buvo 6:0 ir nebekilo jokių klausimų dėl rungtynių laimėtojo.

Šiuo metu „Sūduva“ 10 taškų lenkia antrąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“. Tai reiškia, kad pergalės atveju klubas iš Suvalkijos taptų nebepavejamais ir trečią kartą iš eilės užsitikrintų čempiono titulą.

Puikią formą šiuo metu demonstruojantys „Sūduvos“ futbolininkai paskutinį sykį A lygos čempionate taškus prarado birželio 22 dieną, kuomet 1:2 pralaimėjo Vilniaus „Riteriams“. Po to šalies čempionai iš eilės laimėjo net 14 susitikimų.

„Suduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas sako, kad jo auklėtiniai nelaukia lengvo pasivaikščiojimo Panevėžyje.

„Ruošiamės šioms rungtynėms rimtai. Praeitą kartą ten laimėjome dideliu skirtumu, tačiau po to žaidėme Marijampolėje ir buvo matyti, kad varžovai padarė išvadas (spalio 5-ąją „Sūduva“ laimėjo 3:1). Tai buvo sunkios rungtynės, neabejoju, kad taip pat bus ir dabar“, – kalbėjo šalies čempionų strategas.

Praėjusiame ture traumų išretintas „Panevėžys“ viešėjo šalies sostinėje, kur rezultatu 1:3 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“. Nepaisant pralaimėjimo Aukštaitijos klubo vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas didesnių priekaištų savo auklėtiniams neturėjo.

„Mes turime labai daug traumuotų žaidėjų. Esu dėkingas futbolininkams už tai, kad jie aikštėje atidavė visas jėgas. Šįvakar mes padarėme viską ką galėjome“, – po rungtynių su „Žalgiriu“ kalbėjo A. Kurtijanas.

Rytoj, sekmadienį, „Panevėžio“ ir „Sūduvos“ rungtynės „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.

Parašykite komentarą