Į Panevėžį atvyksta Lietuvos čempionai

Šeštadienį FK „Panevėžys“ savo aikštėje A lygos čempionato rungtynėse susitiks su šalies čempione Marijampolės „Sūduva“. Vienvaldė šio sezono lyderė „Sūduva“ praėjusiame ture namuose net 7:1 sutriuškino „Riterius“, o „Panevėžys“ svečiuose 2:3 nusileido „Žalgiriui“.

„Sūduvai“ iki trokštamo tikslo Lietuvos čempionate trūksta nedaug – dar viena pergalė paliktų varžovams tik minimalias viltis.

Nepaisant patirto dar vieno pralaimėjimo Vilniuje, „Panevėžys“ žaidimo atžvilgiu sužaidė bene geriausią mačą šiemet. Antrasis kėlinys buvo puikus: panevėžiečiai pelnė du įvarčius ir sukūrė dar ne vieną pavojingą išpuolį. Dar daugiau aštrumo Aukštaitijos sostinės ekipai suteikė Elivelto atvykimas. Į rikiuotę grįš svarbus vidurio saugas Tautvydas Eliošius, praėjusiame ture negalėjęs padėti komandai dėl geltonų kortelių pertekliaus.

„Sūduva“ pasinaudojo gerokai praretėjusia „Riterių“ sudėtimi ir iškovojo didžiausią sezono pergalę A lygoje, atgaudama pasitikėjimą po skaudžios nesėkmės Suomijoje. Prie to labiausiai prisidėjo Josipas Tadičius, kuris su Valerijumi Šabala ir Panevėžyje turėtų kelti daug problemų varžovams. Šį kartą galės žaisti prieš tai diskvalifikuotu buvęs Semiras Kerla – įdomu, ar čempionų vairininkas Saulius Širmelis paliks starto sudėtyje Liną Klimavičių, ar mes į kovą bosnį vietoje kito vidurio gynėjo. „Sūduva“ šiemet būsimus varžovus palaužė visus kartus, tačiau ši dvikova gali būti atkaklesnė už prieš tai buvusias.

Rytoj, šeštadienį, susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Sūduvos“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.

Parašykite komentarą