INFORMACIJA ŽIŪROVAMS DĖL RYTOJAUS RUNGTYNIŲ

Dar yra likę prekyboje šiek tiek bilietų į rytojaus rungtynes tarp „Panevėžio“ ir „Sūduvos“ komandų. Kadangi susitikimą galės stebėti tik 300 žiūrovų, norintieji garantuotai patekti į stadioną bilietus dar gali įsigyti „Hummel“ parduotuvėje, įsikūrusioje PC „Babilonas“ (Klaipėdos g. 143a). Rytoj, šeštadienį, „Hummel“ parduotuvėje bilietais bus prekiaujama nuo 10 iki 15 valandos.

Jeigu „Hummell“ parduotuvėje liks neparduotų bilietų į rungtynes, likus valandai iki susitikimo pradžios (nuo 16 valandos), jų bus galima įsigyti „Aukštaitijos“ stadiono kasoje. Kol galioja karantinas, mažamečiai vaikai į stadioną nemokamai nebus leidžiami. Jie į stadioną galės patekti tik nusipirkę bilietus.

Žiūrovai į stadioną bus įleidžiami ir jame būti galės tik su apsauginėmis veido kaukėmis. „Aukštaitijos“ stadiono kasoje bus galima įsigyti vienkartinių veido kaukių, jei kas bus pamiršęs jas pasiimti.

Kad būtų išlaikyti privalomi atstumai tarp žiūrovų, sėstis galima tik į tas vietas, kurios pažymėtos baltais lipdukais su numeriais.

Palikite komentarą

Skip to content