IŠRINKTAS GERIAUSIAS MĖNESIO FUTBOLININKAS

Šalies sporto žurnalistai ir komentatoriai išrinko geriausią Lietuvos A lygos čempionato rugpjūčio mėnesio futbolininką, kuriuo tapo „Kauno Žalgirio“ veteranas Linas Pilibaitis. Šis 35-erių futbolininkas ryškia persvara aplenkė savo konkurentus.

„Kauno Žalgirio“ kapitonas rugpjūtį A lygoje sužaidė 4 mačus, kurių metu įmušė 2 įvarčius bei kartą rezultatyviai asistavo komandos draugui.

Iš Kretingos kilęs saugas atliko puikų tolimą smūgį dvikovoje su „Sūduva“, taip pat pergalingu šūviu nukalė pergalę susitikime su „Riteriais“ ir rungtynėse Panevėžyje atliko rezultatyvų perdavimą. š viso L. Pilibaičio sąskaitoje šiame sezone – 7 įvarčiai ir 1 rezultatyvus perdavimas. Kauno ekipos atstovas šiuo metu yra antras pagal rezultatyvumą čempionato žaidėjas.

Antrąją ir trečiąją vietas rinkimuose pasidalino po lygiai balsų surinkę Vilniaus „Riterių“ atstovas Angelis Lezama ir Marijampolės „Sūduvos“ vidurio gynėjas Semiras Kerla.

Ketvirtąją vietą apklausoje žurnalistai skyrė „Žalgirio“ legionieriui iš Prancūzijos Hugo Videmontui, o penktąją – „Panevėžio“ puolėjui Jorge Eliasui.

Rugpjūčio mėnesį J. Eliasas „Panevėžio“ komandai pelnė du įvarčius, pasižymėjes rungtynėse su Vilniaus „Riteriais“ ir Gargždų „Banga“.

Šiame sezone A lygoje pelnęs 4 įvarčius brazilas yra rezultatyviausias „Panevėžio“ ekipos futbolininkas.

Palikite komentarą

Skip to content