IŠVYKOJE NUSILEISTA „KAUNO ŽALGIRIUI“

Šiandien FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato ketvirtojo turo rungtynes išvykoje žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:2 (0:1).

Šiose rungtynėse dėl traumų „Panevėžio“ ekipai padėti negalėjo Tautvydas Eliošius, Tomas Salamanavičius ir Jorge Elias.

Susitikimo pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, bet panevėžiečiai kurį laiką patikimai gynėsi ir pavojingų momentų prie svečių vartų nebuvo sukurta.

23-ąją mačo minutę krito pirmasis įvartis šiose rungtynėse. Po Jurijaus Bušmano perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį krūtine į „Panevėžio“ vartus iš arti į vartus pasiuntė Emannuelis Davidas.

Po įmušto įvarčio kauniečiai ir toliau turėjo teritorinę persvarą, o panevėžiečiai, pasitaikius progai, stengėsi rengti kontratakas.

37-ąją rungtynių minutę „Kauno Žalgiris“ turėjo dar vieną galimybę pasižymėti, bet jų žaidėjas Simonas Urbys galva iš dėkingos padėties smūgiavo virš svečių vartų.

Po dviejų minučių Hugo Figueredo įsiveržė į šeimininkų baudos aikštelę, bet šeimininkų futbolininkas sugebėjo kamuolį išspirti į užribį.

Poilsio komandos išėjo kauniečiams pirmaujant rezultatu 1:0.

Panevėžiečiai labai aktyviai pradėjo antrojo pradžią. Po Ernesto Veliulo smūgio kamuolį į kampinį nukreipė „Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis, o jau kitoje atakoje Pauliui Janušauskui nepavyko pataikyti į šeimininkų vartus.

Šeimininkai antrojo kėlinio viduryje sukūrė pavojingą momentą, bet Karolio Šilkaičio smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Panevėžio“ vartų skersinio.

80-ąją mačo minutę, svečių komandos gynėjui savo baudos aikštelėje sužaidus ranka, teisėjas į „Panevėžio“ komandos vartus paskyrė 11 metrų baudinį. Grato Sirgėdo smūgiuotą kamuolį atrėmė puikią reakciją pademonstravęs svečių vartininkas Rafaelis Broetto.

Vis dėlto jau po minutės „Kauno Žalgiris“ pirmavo rezultatu 2:0. Preciziškas G. Sirgėdo perdavimas iš dešiniojo krašto buvo įprasmintas taikliu S. Urbio smūgiu galva.

Jau per teisėjo pridėtą laiką G. Sirgėdas turėjo dar vieną puikią progą pasižymėti, bet vėl savo tvirtovę apgynė puikiai sužaidęs R. Broetto.

Nusileidę „Kauno Žalgirio“ futbolininkams rezultatu 0:2, panevėžiečiai patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą šių metų Lietuvos A lygos čempionate.

Susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Justinas Januševskis, Hugo Figueredo, Bruno Fandinho, Edenilsonas Bergonsi (88 min. Žygimantas Baguška), Rafaelis Floro (46 min. Matheusas Bissi), Ernestas Veliulis (85 min. Eimantas Abramavičius), Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas (56 min. Ignas Kružikas).

Artimiausias A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais birželio 19 dieną. Panevėžiečiai išvykoje susitiks su Vilniaus „Riterių“ futbolininkais.