ĮŽANGINIS SEZONO MAČAS – BE ĮVARČIŲ

„Panevėžio“ futbolo klubas išvyka į Vilnių pradėjo 2022 metų „Optibet A lygos“ sezoną ir iš sostinės išsivežė tašką – 1-ojo turo dvikovoje su „Riteriais“ buvo sužaista lygiosiomis 0:0.

Rungtynes aktyviai pradėjo panevėžiečiai, kurie išsiskyrė ilgesne kamuolio kontrole bei tolimais Jeffrey Sarpongo ir Pijaus Širvio smūgiais, o nuo dar dviejų Elivelto bandymų apsigynė varžovų vartininkas Armantas Vitkauskas.

Savo ruožtu 15-ąją minutę puikią reakciją pademonstravo „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto. Po beveik metų pertraukos oficialų mačą sužaidęs brazilas įspūdingai atrėmė galingą tolimą Aleksandro Levšino smūgį.

23-iąją minutę Elivelto sukūrė gerą progą Nasko Milevui, deja, bulgaras iš geros situacijos smūgiavo aukštai virš vartų. Dar kartą atakos smaigalyje puolėjas atsidūrė po aštraus Pijaus Širvio perdavimo.

Antrame kėlinyje „Panevėžys“ geriausią progą susikūrė 58-ąją minutę. Po Mitaro Čukovičiaus perdavimo iš kairiojo krašto N. Milevas galva smūgiavo tiesiai į A. Vitkauską. Po poros minučių virš vartų mušė Ariagneris Smithas.

Per paskutinį dvikovos pusvalandį komandos daug aštrių atakų nesukūrė, tačiau 70-ąją minutę R. Broetto vėl išgelbėjo ekipą. Tą sykį brazilas atmušė Artūro Dolžnikovo galva smūgiuotą kamuolį.

„Panevėžys“ ir „Riteriai“ pasidalino po tašką, o kitą mačą panevėžiečiai žais namuose. 2-ojo turo dvikova su „Kauno Žalgiriu“ „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės kovo 11 dieną 13 val.