J. SARPONGAS LIEKA PANEVĖŽYJE

Kitą sezoną FK „Panevėžys“ garbę vėl gins Jeffrey Sarpongas. Su šiame sezone vienu iš komandų lyderių buvusiu J. Sarpongu pratęsta sutartis.

A lygos čempionate 33-ejų metų saugas iš Nyderlandų šiame sezone sužaidė 35 susitikimus, per kuriuos pelnė 6 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Pagal rezultatyvumą J. Sarpongas buvo antras „Panevėžio“ komandoje.

J. Sarpongas prie Aukštaitijos sostinės klubo prisijungė prieš ką tik pasibaigusio sezono pradžią ir iškart tapo pastebima figūra „Panevėžio“ komandoje.

Savo futbolininko profesionalo karjerą J. Sarpongas pradėjo „Eredivisie“ lygoje, kur atstovavo „Ajax“, „Breda“ ir „NEC“ klubams. Ganos ir Nyderlandų pilietybę turintis futbolininkas „Eredivisie“ lygoje iš viso sužaidė 104 susitikimus, per kuriuos įmušė 6 įvarčius ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų.

Atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniajantis futbolininkas du sezonus (2010/2011 ir 2011/2012 metais) žaidė Ispanijos „LaLiga“ čempionate. Atstovaudamas „Real Sociedad“ komandai žaidėjas per 19 rungtynių pelnė vieną įvartį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Be to, per savo ilgametę futbolininko karjerą dar žaidė Australijos, Turkijos ir Graikijos čempionatuose.

FK „Panevėžys“ atsisveikino su vieną sezoną komandoje rungtyniavusiu Eligijumi Jankausku. Klubas linki žaidėjui sėkmės jo tolesnėje karjeroje.

Palikite komentarą

Skip to content