JONAVOJE IŠKOVOTA PERGALĖ

Sėkmingai kovą dėl LFF „Hegelmann“ taurės pradėjo praėjusių metų turnyro laimėtojas FK „Panevėžys“. Šįvakar panevėžiečiai išvykoje susitiko su „Jonavos“ futbolininkais ir įveikė juos rezultatu 2:1 (2:0).

Rungtynės svečiams prasidėjo labai sėkmingai. Jau 2-ąją susitikimo minutę krito įvartis į „Jonavos“ klubo vartus. Po standartinės padėties Justinas Januševskis tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Vėliau kamuolio kontrolė priklausė svečiams, bet jonaviečiai aktyviai ir kibiai gynėsi.

37-ąją mačo minutę „Panevėžio“ komanda pirmavo jau rezultatu 2:0. Fantastišku baudos smūgiu „Jonavos“ ekipos vartininką nuginklavo Chrysovalantis Kozoronis. Per likusį iki pertraukos laiką rezultatas nepasikeitė, o poilsio komandos išėjo „Panevėžiui“ pirmaujant rezultatu 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje, 52-ąją susitikimo minutę, po gražios atakos „Jonavai“ pavyko sušvelninti rezultatą. Vėliau aikštėje vyko apylygė kova, bet daugiau pasižymėti komandos nesugebėjo. „Panevėžio“ komanda susitikimą laimėjo rezultatu 2:1.

Įveikę „Jonavos“ futbolininkus, panevėžiečiai pateko į kitą LFF „Hegelmann“ taurės turnyro etapą. Kas bus panevėžiečių varžovais LFF „Hegelmann“ taurės turnyro aštuntfinalyje, paaiškės ištraukus burtus.

Susitikimą su „Jonavos“ futbolininkais panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Pijus Širvys, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro (46 min. Hugo Figueredo), Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (63 min. Žygimantas Baguška), Eligijus Jankauskas (63 min. Domantas Antanavičius), Jeffrey Sarpongas, Ignas Kružikas, Jorge Elias (79 min. Sebastianas Vasquezas).

Artimiausią šalies čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ žais gegužės 28 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai išvykoje susitiks su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.