KETURI „PANEVĖŽIO“ ŽAIDĖJAI IŠRINKTI Į SIMBOLINĘ TURO RINKTINĘ

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė 33-iojo turo rinktinę, kurioje net keturi „Panevėžio“ ekipos futbolininkai..

Rafaelis Broetto („Panevėžys“): Panevėžiečių gynyba dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“ ne kartą labai pavojingai braškėjo, tačiau vartininkas iš Brazilijos buvo nepramušamas. Vienas iš „Panevėžio“ lyderių atrėmė keletą grėsmingų varžovų smūgių ir antrą kartą šiame sezone padėjo čempionato debiutantams išlaikyti „sausus“ vartus.

Sigitas Urbys („Panevėžys“): Šį kartą aukščiau į priekį pastumtas futbolininkas taip pat prisidėjo prie to, kad čempionato debiutantai pirmąjį sezoną A lygoje baigtų skambia gaida. S. Urbys dvikovos pabaigoje pabėgo į kontrataką kairiuoju kraštu bei atliko perdavimą į baudos aikštelę, kuris baigėsi antruoju įvarčiu.

Rafaelis Ledesma („Panevėžys“): Patyręs brazilas paskutinį savo mačą Panevėžio klube sužaidė puikiai. Buvęs FBK „Kaunas“ ir Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkas pelnė pirmąjį įvartį ir dar ne sykį grėsmingai grasino varžovų vartams. R. Ledesma jau atsisveikino su „Panevėžiu“ – įdomu, kur kitąmet tęsis futbolininko karjera.

Patrikas Bordonas („Panevėžys“): Slovėnas sezonui artėjant į pabaigą ne sykį sužaisdavo geresnes rungtynes, tačiau „Panevėžio“ pralaimėjimai arba kitų puolėjų benefisai neleisdavo P. Bordono įtraukti į turo ar savaitės rinktinę. Paskutiniame 2019 metų A lygos mače galingo sudėjimo futbolininkas pelnė vieną iš dviejų įvarčių ir svariai prisidėjo prie gana netikėtos panevėžiečių pergalės.

Į paskutinio A lygos turo simbolinę rinktinę dar pateko keturi „Sūduvos“ (Michaelis Blauensteineris, Aleksandras Živanovičius, Renanas Oliveira, Josipas Tadičius), du „Kauno Žalgirio“ (Arūnas Klimavičius, Pijus Širvys) žaidėjai, o taip pat Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Liviu Antalis.

Palikite komentarą

Skip to content