KOMANDĄ PAPILDĖ NIKARAGVOS RINKTINĖS ŽAIDĖJAS

„Panevėžio“ futbolo klubas atakuojantį potencialą sustiprino kaimyninėse valstybėse rungtyniavusiu puolėju Ariagneriu Smithu. Panevėžyje Nikaragvos rinktinės atstovas, kuris priklauso Jūrmalos „Spartaks“ ekipai, šiame sezone rungtyniaus nuomos pagrindais.

23-ejų puolėjas 2014–2018 metais rungtyniavo gimtosios šalies „Real Esteli“ komandoje ir 2018-aisiais sudarė ilgalaikį kontraktą su „Spartaks“ ekipa ir ten žaidė du sezonus.

A. Smithas nuomos pagrindais anksčiau rungtyniavo dviejuose Uzbekistano klubuose – Zarafšano „Qizilqum“ bei Taškento „Lokomotiv“, taip pat Baltarusijoje – Rečycos „Sputnik“ ekipoje, o pastaroji nikaragviečio komanda buvo antroje pagal pajėgumą Rusijos lygoje rungtyniaujanti Maskvos „Veles“.

2018 metų vasarą su „Spartaks“ klubu puolėjas viešėjo Marijampolėje, kur, vadovaujant vyr. treneriui Tomui Ražanauskui, žaidė UEFA Europos lygos atrankos varžybose prieš „Sūduvą“. Į Panevėžį atvykęs A. Smithas teigė, kad šiuo metu yra solidžios sportinės formos.

„Panevėžys“ yra ambicingas klubas, tad man tai yra gera vieta patobulėti kaip žaidėjui. Treniravausi su Nikaragvos rinktine ir sužaidžiau dvejas rungtynes prieš Belizą – šiuo metu esu neblogai fiziškai pasiruošęs.

Artėjančiame sezone, kaip ir minėjau, sieksiu patobulėti ir kuo labiau prisidėti prie komandos rezultatų“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo Nikaragvos rinktinės atstovas.

Klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas džiaugėsi, kad puolimo grandį pavyko sustiprinti kvalifikuotu futbolininku: „Šiuo metu mums trūksta atakuojančių žaidėjų, kurie galėtų ir savo individualiu meistriškumu pakreipti rungtynių eigą. Jau kurį laiką stebėjome Ariagnerį, mums jis paliko gerą įspūdį, todėl džiaugiamės susitarę su „Spartaks“ klubu dėl nuomos“.

Sutartis su „Panevėžiu“ šiuo metu turi Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas, Linas Klimavičius, Mitaras Čukovičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Rokas Stanulevičius, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, Jeffrey Sarpongas, A. Smithas, Nasko Milevas ir Elivelto.

Ketvirtąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ taip pat žais Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže. Vasario 12 dieną 13 val. panevėžiečiai susigrums su Daugpilio „Daugavpils“ futbolininkais iš Latvijos.

Palikite komentarą

Skip to content