KOVĄ VĖL TĘS PIRMOS LYGOS KOMANDOS

Po neilgos pertraukos šalies pirmos futbolo lygos ekipos vėl stoja į kovą. Šį savaitgalį kovas pradeda pirmo aštuonetuko komandos, tarp kurių bus ir FK „Panevėžys B“ ekipa.

Lygos debiutantė „Panevėžio B“ komanda aplenkė šešias komandas ir pateko į stipriausiųjų aštuonetuką. Per 13 susitikimų panevėžiečiai pasiekė penkias pergales, du kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė šešis pralaimėjimus.

Visoms komandoms sužaidus po 13 rungtynių pirmojo aštuntuko turnyro lentelė atrodo taip:

8. „Panevėžys B“ 25:25 17

Šiame sezone trenerio Dariaus Žindulio auklėtiniai namuose rungtyniauja puikiai. „Panevėžys B“ savo aikštėje per 6 žaistus susitikimus pasiekė keturias pergales, sykį sužaidė lygiosiomis ir patyrė vienintelį pralaimėjimą.

Itin apmaudžiai „Panevėžio B“ komanda pralaimėjo namuose pirmąją vietą užimančiai „Jonavai“ paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse. Dar 87-ąją minutę šeimininkai pirmavo 2:1, bet jonaviečiai ne tik išlygino rezultatą, bet per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo pelnyti įvartį ir išplėšti pergalę.

Būtent rungtynėmis su „Jonava“ išvykoje šį šeštadienį „Panevėžys B“ pradės antrojo etapo varžybas.

Kadangi iš pirmojo aštuonetuko komandų „Panevėžys B“ tik vieną mačą (su „Jonava“) žaidė namuose, o šešis išvykose, antrajame varžybų etape panevėžiečiai net šešis susitikimus žais savo aikštėje ir vienintelį mačą svečiuose su I lygos lyderiais.

Po šio šeštadienio rungtynių Jonavoje „Panevėžys B“ likusius šešis I lygos susitikimus žais savo aikštėje: rugsėjo 20 d. su „Hegelmann Litauen“, rugsėjo 26 d. – su „Dainava“, spalio 4 d. – su „Džiugu“, spalio 18 d. – su „Šiauliais“, spalio 25 d. – su „Nevėžiu“, spalio 31 d. – su „Vyčiu“.