KOVINGOS LYGIOSIOS KAUNE

Šiandien Lietuvos A lygos 18-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Svečių startinėje sudėtyje žiūrovai pamatė tris naujokus, su kuriais FK „Panevėžys“ neseniai pasirašė sutartis. Nuo mačo pradžios „Panevėžio“ gretose rungtyniavo Rafaelis Broetto, Andrejus Čiofu ir Patrikas Bordonas.

Susitikimas kurį laiką vyko lygiai ir be pavojingų momentų. Pirmoji reali grėsmė iškilo 13-ąją mačo minutę. Svečių vartininkas Rafaelis Broetto netoli savo vartų apmaudžiai prarado kamuolį, bet šeimininkai šia dėkinga proga nepasinaudojo.

19-ąją susitikimo minutę kauniečiai prie pat savo baudos aikštelės neleistinai pargriovė Sebastianą Vasquezą. Komandos naujokas Andrejus Čiofu įspūdingu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį „Kauno Žalgirio“ vartų tinklą ir išvedė panevėžiečius į priekį.

Po praleisto įvarčio kelių minučių atkarpą aktyviau žaidė šeimininkai. Kauniečiai kėlė kelis kampinius paeiliui prie panevėžiečių vartų, bet svečiai sėkmingai gynėsi. Sykį, po Pijaus Širvio smūgio, savo vartus išgelbėjo vartininkas R. Broetto.

Prieš pat pertrauką, 44-ąją rungtynių minutę, „Kauno Žalgiriu“ pavyko išlyginti rezultatą. Tolimu baudos smūgiu pasižymėjo Jurijus Bušmanas.

Poilsio komandos išėjo esant lygiam rezultattui 1:1.

Iškart po pertraukos krito dar vienas įvartis į svečių vartus. Antrajame kėlinyje prabėgus vos 14 sekundžių, po skerso perdavimo, Danielis Romanovskis iš arti pasiuntė kamuolį į svečių vartus ir išvedė „Kauno Žalgirį“ į priekį.

57-ąją susitikimo minutę Rokas Krušnauskas sukirto kamuolį į „Panevėžio“ vartų virpstą, o po dar kelių sekundžių kamuolys pataikė į vieno svečių žaidėjo ranką ir mačo arbitras skyrė 11 metrų baudinį. Rafaeliui Broetto pavyko atremti Lino Pilibaičio nuo 11 metrų atžymos smūgiuotą kamuolį.

Jau po dviejų minučių svečiai turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, bet S. Vasquezo iš dėkingos padėties smūgiuotas kamuolys praskriejo virš kauniečių vartų. Įsiminė ir Andrejaus Karvackio šūvis, po kurio savo ekipą gelbėjo kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis.

85-ąją mačo minutę panevėžiečiams pavyko išlyginti rezultatą. Ernestas Veliulis tiksliai pakėlė kamuolį į kauniečių baudos aikštelę, o ten laiku ir vietoje atsidūręs Tomas Salamanavičius iš arti galva pasiuntė kamuolį į „Kauno Žalgirio“ vartus.

Per likusį laiką daugiau pasižymėti abiejų ekipų futbolininkams nepavyko. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2.

Šiose rungtynėse „Panevėžio“ ekipai dėl ligos negalėjo padėti Paulius Janušauskas, dėl diskvalifikacijos – Aleksandras Jerkinas, dėl traumų – Lukas Čerkauskas ir Sigitas Urbys.

Susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Andrejus Čiofu, Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas (90 +3 min. Jonas Skinderis), Pavelas Krukas, Andrejus Karvackis, Rokas Stanulevičius, Ernestas Veliulis, Tautvydas Eliošius, Patrikas Bordonas (84 min. Rafaelis Ledesma), Sebastianas Vasquezas (74 min. Tomas Salamanavičius).