Laukia išvyka į Kauną

Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su „Kauno Žalgiriu“. Tai bus trečioji komandų tarpusavio akistata šių metų sezone.

Ne taip, kaip ankstesniais sezonais, šiemet kauniečiai būsimam varžovui nusileido tiek Lietuvos čempionate, tiek buvo eliminuoti LFF taurės aštuntfinalyje, praleisdami po 2 įvarčius.

Gegužės mėnesio pradžioje Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse „Panevėžys“ namuose įveikė „Kauno Žalgirį“ rezultatu 2:1 (1:0). Nugalėtojams įvarčius pelnė Jeffrey Sarpongas ir Ignas Kružikas, o kauniečiams – Rudinilsonas.

Dar sykį šios dvi komandos Aukštaitijos sostinėje susitiko birželio viduryje, kuomet žaidė LFF taurės aštuntfinalio mačą. Pagrindinis rungtynių laikas, kurio metu šeimininkams du įvarčius pelnė Jeffrey Sarpongas, o svečių gretose tiek pat kartų pasižymėjo Philipas Otele, nugalėtojo neišaiškino – 2:2 (1:1). Baudinius tiksliau mušė panevėžiečiai, kurie pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Praėjusiame ture „Kauno Žalgiris“ apmaudžiai išleido pergalę iš rankų miesto derbyje su „Hegelmann Litauen“ ir dėl to prarado lyderio poziciją. Surinkusi 36 taškais Roko Garasto treniruojama komanda tašku atsilieka nuo Vilniaus „Žalgirio“ ir rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje.

„Kauno Žalgirio“ gretose pastaruoju metu puikiai rungtyniauja Michaelas Thuique’as, kuriam varžovai turės skirti didelį dėmesį. Kauniečiai A lygos čempionate nepralaimi jau šešis turus iš eilės. Paskutinį kartą Lietuvos čempionate „Kauno Žalgiris“ suklupo gegužės 3 dieną. Būtent rungtynėse su „Panevėžio“ komanda kauniečiai patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:2.

Panevėžiečiai praėjusią savaitę sužaidė lygiosiomis su „Riteriais“, tačiau galėjo džiaugtis tuo, kad suklupo ir dvi iš trijų aukščiau turnyro lentelėje esančių ekipų. „Panevėžys“ nepralaimi jau keturiuose pastaruosiuose susitikimuose. Per 17 susitikimų surinkę 32 taškus panevėžiečiai užima ketvirtąją vietą.

Rytoj susitikimas tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandų „Kauno Žalgirio“ FA stadione prasidės 17 valandą.Parašykite komentarą