LAUKIA IŠVYKA Į VILNIŲ

Šį penktadienį FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“. Tai bus antroji komandų tarpusavio akistata A lygos čempionate šią savaitę.

Antradienį panevėžiečiai šiame sezone pirmą sykį žaidė „Aukštaitijos“ stadione ant natūralios vejos su „Žalgirio“ futbolininkais ir jiems nusileido rezultatu 0:2. Lietuvos čempionams pergalę nulėmė du pirmajame kėlinyje pelnyti įvarčiai. 25-ąją žaidimo minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Josipas Tadičius, o 31-ąją – Hugo Videmontas.

Įveikę „Panevėžio“ futbolininkus, vilniečiais susilygino taškais su Aukštaitijos sostinės ekipa. Dabar po 12 susitikimų sužaidę „Panevėžio“ ir „Žalgirio“ klubai savo sąskaitoje turi po 24 taškus. Vilniečiai rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje, o panevėžiečiai – ketvirtoje. Šalies čempionate pirmauja 31 tašką surinkusi Marijampolės „Sūduva“, o antrąją vietą užima „Kauno Žalgiris“ (25 taškai).

Sostinės klubas kartu su „Kauno Žalgirio“ ekipa yra rezultatyviausia A lygos komanda. Ir vilniečiai, ir kauniečiai per 12 susitikimų į varžovų vartus įmušė po 24 įvarčius.

Kol kas Vilniaus „Žalgiris“ panevėžiečiams yra pati neparankiausia A lygos komanda – šalies čempionate „Panevėžys“ pralaimėjo visas 10 tarpusavio žaistų rungtynių. Tiesa, sykį panevėžiečiams pavyko įveikti sostinės ekipą. Šių metų balandžio mėnesio pradžioje Vilniuje vykusioje atkaklioje dvikovoje dėl LFF supertaurės FK „Panevėžys“ palaužė Vilniaus „Žalgirį“ po baudinių serijos. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2. Panevėžiečiai tapo pirmojo šiame sezone Lietuvos futbolo trofėjaus laimėtojais.

Penktadienį susitikimas tarp „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandų LFF stadione prasidės 18 valandą. Tiesiogiai rungtynes bus galime stebėti TV6 kanalu, portaluose alyga.lt ir tv3.lt bei tv3 play platformoje.