LFF AŠTUNTFINALIO VARŽOVAS – A LYGOS LYDERIS

Šį trečiadienį Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro aštuntfinalyje FK „Panevėžys“ namuose susitiks su „Kauno Žalgiriu“.

Pirmajame LFF taurės turnyro etape FK „Panevėžys“ išvykoje 2:1 (2:0) nugalėjo vienvaldę Pirmos lygos lyderę „Jonavos“ komandą. Tame mače nugalėtojams įvarčius pelnė Justinas Januševskis ir Chrysovalantis Kozoronis.

Burtu keliu „Kauno Žalgiris“ pirmajame LFF taurės etape nedalyvavo ir iškart pateko į turnyro aštuntfinalį.

Šių metų Lietuvos A lygos čempionate „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos jau žaidė tarpusavyje. Namuose rungtyniavę panevėžiečiai savo varžovus įveikė rezultatu 2:1 (1:0). Panevėžiečiams įvarčius pelnė Jeffrey Sarpongas ir Ignas Kružikas, o kauniečiams – Rudinilsonas.

Šalies A lygos čempionate „Kauno Žalgirio“ futbolininkai šiuo metu demonstruoja puikią sportinę formą ir rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės vietoje. Per paskutinius 5 turus kauniečiai A lygos čempionate iškovojo keturias pergales ir tik kartą sužaidė lygiosiomis (2:2) išvykoje su Vilniaus „Žalgiriu“.

Hegelmann LFF taurės turnyre žaidžiama iš vienų rungtynių. Jeigu pagrindinis rungtynių laikas baigiasi lygiosiomis, tuomet komandos žaidžia pratęsimą, o jeigu ir jis neišaiškina nugalėtojo – mušami 11 metrų baudiniai.

Rytoj, trečiadienį, susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą. Žiūrovų skaičius stadione nebus ribojamas. Bilietus prieš rungtynes bus galima nusipirkti „Aukštaitijos“ sporto rūmų kasoje arba įsigyti internetu: https://www.ticketmarket.lt/lt/c/kategorija/sportas

Palikite komentarą

Skip to content