LFF TAURĖS PIRMASIS ETAPAS ĮVEIKTAS LENGVAI

Šiandien LFF taurės pirmojo etapo rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Mažeikių „Atmosfera“. Panevėžiečiai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5:1 (3:0) ir pateko  LFF taurės šešioliktfinalį.

Mažeikių „Atmosfera“ šiemet rungtyniauja Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Pirmenybių starte mažeikiškiai pasiekė dvi pergales. Pirmose naujojo sezono rungtynėse balandžio 21-ąją dieną Mažeikių ekipa namuose rezultatu 2:0 įveikė Joniškio „Saned“komandą . Antrajame susitikime „Atmosfera“ praėjusį šeštadienį išvykoje taip pat rezultatu 2:0 nugalėjo Telšių „Džiugo B“ ekipą.

Šiame susitikime „Panevėžio“ treneriai aikštėje leido daugiau pasireikšti tiems žaidėjams, kurie kiek mažiau laiko praleidžia I lygos pirmenybėse. Rungtynėms su „Atmosfera“ nebuvo registruoti Paulius Janušauskas, Žilvinas Banys, Marius Suvaizdis.

Panevėžiečiai ryžtingai pradėjo susitikimą ir iškart užgulė aikštės šeimininkų vartus. Jau 19-ąją mačo minutę Vytas Gašpuitis po kampinio galva pasiuntė kamuolį į „Atmosferos“ vartus. Tolimu baudos baudos smūgiu 33-ąją rungtynių minutę Andrejui Karvackiui pavyko dar kartą nuginkluoti Mažeikių ekipos vartininką. Prieš pat pertrauką (43-ąją susitikimo minutę) Edvardas Tamulevičius įmušė dar vieną įvartį. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 3:0 – „Panevėžio“ komandos naudai.

Po pertraukos aikštėje ir toliau dominavo panevėžiečiai. 66-ąją rungtynių minutę svečiai sėkmingai išnaudojo dar vieną standartinę padėtį. Nuo kampinio gairelės pakėlus kamuolį, jį galva į varžovų vartus nukreipė Martynas Dūda. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti dešimt minučių, savo baudos aikštelėje svečiai pažeidė taisykles. „Atmosferos“ žaidėjas Deividas Gineitis tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir kiek sušvelnino rezultatą. Tašką šiame susitikime padėjo jaunasis panevėžietis Tomas Kačerauskas, jau per teisėjo pridėtą laiką pasiuntęs kamuolį į „Atmosferos“ vartus.

Susitikimą laimėjęs rezultatu 5:1, FK „Panevėžys“ pateko į antrąjį LFF taurės varžybų etapą. Kas bus mūsų komandos varžovais, paaiškės ištraukus burtus.

Panevėžiečiai šį susitikimą žaidė tokios sudėties: G. Jakubaitis, D. Petrauskas, M. Dūda, V. Gašpuitis, I. Tsyvilka (75′ T. Kačerauskas), A. Karvackis, I. Florea (75′ R. Misiūnas), E. Fiodorovas (68′ J. Skinderis), M. Butkus, E. Tamulevičius (46′ R. Lazdinauskas), D. Kingas (46′ T. Markevičius).

Šį šeštadienį, gegužės 5-ąją dieną, FK „Panevėžys“ namuose žais LFF I lygos pirmenybių rungtynes su Nacionalinės futbolo akademijos komanda. Susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 15 valandą.