M. TAMULIONIS KELIASI Į VILNIAUS „ŽALGIRĮ“


Šiandien po treniruotės FK „Panevėžys“ žaidėjai, treneriai ir vadovai atsisveikino su vartininkų treneriu Mantu Tamulioniu. Jaunas specialistas gavo pasiūlymą dirbti vartininkų treneriu Vilniaus „Žalgirio“ klube. Lietuvos vicečempionų komandoje M. Tamulionis savo darbą pradės jau šį vakarą ir pakeis iki tol dirbusį vartininkų trenerį.

Po treniruotės M. Tamulionis teigė, kad jam Panevėžyje patiko viskas, o šis sprendimas nebuvo lengvas. Dirbęs kiek ilgiau nei mėnesį, vartininkų treneris šiandien atsisveikino su klubu.

„Džiaugiuosi, kad likimas lėmė dirbti šiame klube. Man čia patiko viskas – ir žaidėjai, ir treneriai, ir puiki atmosfera komandoje. Nuo tada, kai pradėjau treniruoti vartininkus, mano svajonė buvo dirbti Vilniaus „Žalgiryje“. Dabar pasitaikė tokia proga, kurios vėliau gali ir nebūti. Jeigu šiuo metu būčiau gavęs pasiūlumą ne iš „Žalgirio“, o bet kurio kito Lietuvos A lygos klubo, tikrai jo nevarstyčiau ir likčiau dirbti Panevėžyje. Aš nemėgstu palikti nebaigtų darbų, tačiau šį sykį, deja, taip nutiko. Tikuosi, kad mane suprasite, o jeigu ne – tada atsiprašau. Džiaugiuosi bent dėl to, kad situacija pagerėjo, lyginant su ta, kuri buvo iki man atvykstant į Panevėžį“, – sakė M. Tamulionis.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas negailėjo komplimentų M. Tamulioniui ir teigė, kad pilnai suprantantis jauno futbolo specialisto situaciją. B. Vaitiekūnas klubo vardu palinkėjo treneriui sėkmės jo tolimesnėje karjeroje.

„Suprantama, kad Mantui darbas „Žalgiryje“ – tai šuolis į viršų jo karjeroje. „Žalgiris“ nuolat dalyvauja Europos taurių turnyruose, o Lietuvos čempionate visada kovoja dėl pačių aukščiausių vietų. Sostinės ekipa ir finansinėmis galimybėmis, ir žaidėjų meistriškumu kol kas lenkia mus, todėl mes pilnai supratome trenerį šiose situcijoje. Be to, Mantas gyvena Vilniuje ir jam bus patogiau dirbti, kai nereikės važinėti į Panevėžį. Net ir trumpai dirbęs mūsų klube, vartininkų treneris davė labai daug naudos“, sakė klubo direktorius.

B. Vaitiekūnas įteikė M. Tamulioniui klubo marškinėlius ir sakė, kad treneris šiame klube bus visada laukiamas.

Palikite komentarą

Skip to content