MIESTO GIMTADIENIO PROGA – UŽTIKRINTA FK „PANEVĖŽYS“ PERGALĖ

Mantas Jankevičius

LFF Pirmos lygos 24 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ namuose susitiko su Telšių „Džiugo“ komanda, kurią pranoko rezultatu – 4:1(0:1).

Rungtynes panevėžiečiai pradėjo užtikrinčiau ir jau pirmomis rungtynių minutėmis turėjo kelias progas išsiveržti į priekį, tačiau pavojų likvidavo varžovų vartininkas.

Pirmoji rimtesnė proga 7-ąją minutę pasitaikė pavojingai prasiveržus Tadui Markevičiui, tačiau atlikti tikslaus smūgio nepavyko. 13-ąją minutę gaisras kilo prie „Panevėžio“ vartų, kampinio metu neužtikrintai kamuolį iš kumščiavęs M.Suvaizdis atidavė kamuolį varžovams, tačiau pirmąjį varžovų bandymą atrėmė pats vartininkas, pakartotinai smūgiavę varžovai sugebėjo pergudrauti vartininką, tačiau vietoje buvęs „Panevėžio“ gynėjas spėjo likviduoti pavojų.

22-ąją minutę žiūrovų ovacijų sulaukė Džiugas Petrauskas, kuris dešiniu kraštu sugebėjo įveikti tris „Džiugo“ gynėjus, tačiau atlikus perdavimą, panevėžiečiai kamuolį smūgiavo virš vartų. Dar po kelių minučių tuo pačiu dešiniu kraštu prasiveržė T.Markevičius, tačiau jo siųstas kamuolys komandos draugų nepasiekė.

Sužaidus 36 minutes „Džiugo“ baudos aikštelėje buvo pargriautas E.Tamulevičius, tačiau teisėjas pražangą įžvelgė dar prie baudos aikštelės. Su teisėjo sprendimų skirti baudos smūgį nesutiko varžovų žaidėjas Davydas Arlauskis, kuriam buvo parodyta geltona kortelė, tačiau diskusijoms nenurimus teisėjas dar kartą nubaudė D.Arlauskį parodydamas raudoną kortelę. Baudos smūgio metu, Manto Savėno smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Per pridėtą teisėjo laiką krito pirmasis rungtynių įvartis. „Panevėžio“ gynėjams nesusikalbėjus gynyboje mažumoje žaidęs „Džiugas“ sugebėjo įmušti įvartį į panevėžiečių rūbinę, įvartį pelnė Vaidas Viktoravičius – 0:1.

Po pertraukos „Panevėžys“ atliko pirmąjį keitimą, aikštėje pasirodė Vilius Giedraitis, kuris pakeitė Angus Kilkolly.

47-ąją rungtynių minutę smūgiu į tolimąjį vartų kampą įvartį įmušė A.Ribokas – 1:1. Po įmušto įvarčio „Panevėžys“ nenuleido žaidimo tempo, o toliau bandė išsiveržti į priekį.

58-ąją rungtynių minutę dar vienas keitimas panevėžiečių gretose, A.Borodiną keičia P.Obolevičius.

Panevėžiečiai į priekį išsiveržė 63-ąją rungtynių minutę, pasižymėjo po keitimo pasirodęs V.Giedraitis – 2:1.

Puikią progą išlyginti rezultatą turėjo „Džiugo“ komanda, kuomet baudos aikštelėje slystelėjo „Panevėžio“ žaidėjas, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

72-ąją rungtynių minutę dar vieną keitimą atliko „Panevėžio“ ekipa, aikštėje pasirodė A.Jurevičius, kuris pakeitė E.Tamulevičiu.

Po kampinio 76-ąją rungtynių minutę dublį pelnė V.Giedraitis, kuris pasinaudojo sumaištimi varžovų baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į vartus – 3:1. Po įmušto įvarčio aukštaičiai ir toliau spaudė savo varžovus, nesuteikdami jiems progų atsitiesti.

86-ąją minutę komandos kapitoną M. Savėną keičia K.Mendi.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo Ž.Banys, kuris 88-ąją minutę pasiuntė dar vieną kamuolį į „Džiugo“ vartus – 4:1.

Teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą, užtikrintą pergalę iškovojo „Panevėžys“ rezultatu – 4:1.

Panevėžio „Panevėžys“ – Telšių „Džiugas“ 4:1(0:1)

LFF Pirma lyga XXIV turas, Panevėžys.

45` [0:1] Vaidas Viktoravičius

47` [1:1] Arnas Ribokas

63` [2:1] Vilius Giedraitis

76` [3:1] Vilius Giedraitis

88` [4:1] Žilvinas Banys

„Panevėžio“ sudėtis:Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas, Tomas Rakašius, Sigitas Olberkis, MantasSavėnas(86`Kenneth Mendi), Žilvinas Banys, Tadas Markevičius, Arnas Borodinas(58` Paulius Obolevičius),  AngusKilkolly(46` Vilius Giedraitis), Edvardas Tamulevičius(72` Arnas Jurevičius), Arnas Ribokas