MIESTO VALDŽIA PAGERBĖ ČEMPIONUS

Šiandien Panevėžio dailės galerijoje įvyko FK „Panevėžys“ pagerbimas. Neseniai pasibaigusiame Lietuvos Pirmos lygos čempionate reprezentacinė miesto futbolo komanda tapo čempione ir iškovojo kelialapį į stipriausiąją šalies lygą. FK „Panevėžys“ lemiamose sezono rungtynėse išvykoje 2:1 įveikė Kėdainių „Nevėžį“ ir tapo LFF I lygos nugalėtoju.

Šiandien pagerbti nugalėtojų atvyko miesto politikai, Sporto skyriaus atstovai, Panevėžio futbolo apskrities federacijos prezidentas Darius Butkus.

Pirmasis į futbolininkus ir klubo administracijos darbuotojus kreipėsi Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.

„Labai malonus įvykis, kad Panevėžio miestas po keleto metų pertraukos vėl turės savo komandą stipriausioje šalies lygoje. Lietuvos A lygoje varžovai bus stipresni, bet tokia kovinga komanda kaip jūsų ten irgi gali pasiekti puikių rezultatų“ –  sakė J. Jasiukaitis.

Panevėžio vicemeras, laikinai einantis mero pareigas, Petras Luomanas, o taip pat miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, kiekvienam klubo nariui įteikė po padėkos raštą ir palinkėjo sėkmės kitame sezone.

„Šiemet Pirmos lygos čempionatas vyko itin atkakliai, o laimėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis Kėdainiuose vykusių rungtynių minutėmis. Džiaugiamės mes, džiaugiasi miesto gyventojai, kad po pertraukos aukščiausio lygio futbolas grįžta į Panevėžį“, – sakė P. Luomanas.

„Dar prieš sezoną sakiau, kad mūsų vieta – stipriausioje šalies lygoje. Tikslas pasiektas, todėl dabar visi galime pasidžiaugti nuveiktu darbu. Mūsų stadionas  buvo antras pagal lankomumą namų rungtynėse, todėl net neabejoju, kad  žiūrovų skaičius rungtyniaujant Lietuvos A lygoje dar labiau išaugs“, – teigė R. Račkauskas.

Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas komandai padovanojo įrėmintą nuotrauką su marškinėlių numeriu 16. Šiuo numeriu pažymėtais marškinėliais rungtyniavo „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas. Šešiskart šalies čempionas P. Janušauskas šiemet savo komandai pelnė 12 įvarčių ir tapo rezultatyviausiu „Panevėžio“ klubo futbolininku.

„Didžiuojuosi buvusiu Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniu, o dabar reprezentacinės miesto komandos kapitonu. Paulius savo noru paliko A lygoje rungtyniaujantį Marijampolės „Sūduvos“ klubą ir grįžo į gimtąjį miestą tam, kad padėtų „Panevėžio“ komandai patekti į A lygą. Tikslą pavyko pasiekti, o toks Pauliaus poelgis tapo analogų neturinčiu įvykiu“, – kalbėjo D. Butkus.

Pagerbimo šventėje dalyvavo pagrindinių FK „Panevėžys“ rėmėjų – UAB „Naftėnas“ ir UAB „Tepalita“ vadovai Dainius Janėnas bei Renatas Grubliauskis, kurie kaip ir žaidėjai buvo apdovanoti padėkos raštais. Neliko pamiršti ir komandos vadovai, treneriai, gydytojai, žurnalistas.

Po oficialios pagerbimo ceremonijos visi susirinkusieji skirstytis neskubėjo ir dar ilgai bendravo tarpusavyje.

Palikite komentarą

Skip to content