MINIMALIU SKIRTUMU NUSILEISTA KAUNIEČIAMS

Šiandien Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių rungtynes „Panevėžys B“ namuose žaidė su „Kauno Žalgiriu B“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 2:3 (1:1).

Jau 11-ąją susitikimo minutę krito pirmasis įvartis šiame mače. Tiksliu smūgiu pasižymėjo kaunietis Benas Anisas. Po aštuonių minučių panevėžietis Eimantas Abramavičius rezultatą išlygino. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1.

Po pertraukos „Panevėžys B“ išsiveržė į priekį. 53-ąją rungtynių minutę dar kartą varžovų vartininką nuginklavo E. Abramavičius. Panevėžiečiams nepavyko išlaikyti įgytos persvaros. Svečiai 55-ąją mačo minutę rezultatą išlygino, o 64-ąją įmušė pergalę nulėmusį įvartį.

FK „Panevėžys B“ su kauniečiais žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Tomas Kačerauskas, Žygimantas Baguška (46 min. Darius Jurgelevičius), Eimantas Dzinga (73 min. Domantas Vaičekauskas), Evaldas Urmonas, Rokas Nakrošius, Jonas Skinderis (61 min. Motiejus Slivka), Arnas Končius (83 min. Reinas Batutis), Paulius Janušauskas (61 min. Matas Lesnikauskas), Armandas Kučys, Eimantas Abramavičius.

Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse FK „Panevėžys B“ po dešimties susitikimų turi 13 taškų ir tarp 13-os komandų užima aštuntąją vietą.