NUGALĖTI LYGOS LYDERIAI

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse iškovojo „Panevėžio B“ futbolininkai. Namuose rungtyniavę panevėžiečiai rezultatu 2:1 (2:0) įveikė vienvaldę šios lygos lyderę Kazlų Rūdos „Šilo“ komandą.

„Panevėžys B“ po pirmojo kėlionio pirmavo rezultatu 2:0. Iki pertraukos šeimininkų gretose pasižymėjo Eimantas Abramavičius (17-ąją minutę) ir Tomas Salamanavičius (38-ąją minutę). Antrajame kėlinyje „Šilo“ futbolininkas Audrius Račkus (54-ąją minutę) rezultatą sušvelnino.

Po šios pergalės „Panevėžys B“ pakilo į penktąją turnyro lentelės vietą. Vos antrąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrusi „Šilo“ ekipa su 43 taškais išliko pirmoje vietoje. Panevėžio „Aukštaitija“, turinti 41 tašką, užima antrąją vietą.

„Panevėžys B“ su „Šilu“ žaidė tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Motiejus Slivka, Gustas Žederštreimas (70 min. Matas Lesnikauskas), Matijus Remeikis, Eimantas Abramavičius (58 min. Faustas Steponavičius), Tomas Salamanavičius (46 min. Armandas Kučys), Eimantas Dzinga, Žygimantas Baguška (76 min. Domantas Vaičekauskas), Tomas Kačerauskas (58 min. Evaldas Urmonas), Tanas Petukauskas, Rokas Nakrošius.

Artimiausias Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių rungtynes „Panevėžys B“ žais rugsėjo 25 dieną su kita miesto komanda „Aukštaitija“. Pirmoji šių ekipų akistata baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1. Trečiadienį susitikimas tarp „Panevėžio B“ ir „Aukštaitijos“ komandų „Žemynos“ progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 19 valandą.