NUSILEISTA ŠALIES ČEMPIONAMS

Šiandien FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato trečiojo turo rungtynes savo aikštėje žaidė su Marijampolės „Sūduva“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 1:3 (0:2).

Pačioje mačo pradžioje kiek ilgiau kamuolį kontroliavo svečiai, bet pavojingų momentų prie Rafaelio Broetto ginamų vartų suvalkiečiams sukurti nepavyko.

6-ąją susitikimo minutę šeimininkai surengė greitą išpuolį. Po Sebastiano Vasquezo perdavimo komandos kapitono Pauliaus Janušausko smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Sūduvos“ vartų.

9-ąją susitikimo minutę Lietuvos čempionai išsiveržė į priekį. Šeimininkų baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Danielis Offenbacheris, sulaukęs tikslaus perdavimo iš komandos draugo Vaido Slavicko, pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Atsilikdami minimaliu skirtumu panevėžiečiai ieškojo būdų, kaip atrasti spragų varžovų gynyboje. Nors kamuolį ilgiau kontroliavo „Sūduvos“ futbolininkai, aikštės šeimininkui, pasitaikius progai, stengėsi rengti greitus išpuolius.

Iki pertraukos likus žaisti mažiau nei 10 minučių, svečiams dar kartą pavyko pasižymėti. Po perdavimo iš dešiniojo krašto smūgiu vienu lietimu pasižymėjo Josipas Tadičius.

41-ąją mačo minutę „Panevėžio“ turėjo realią galimybę sušvelninti rezultatą. Pakėlus kamuolį nuo kampinio gairelės į „Sūduvos“ baudos aikštelę, Matheusas Bissi stipriu smūgiu sedrebino svečių vartų skersinį.

Poilsio komandos išėjo „Sūduvai“ pirmaujant rezultatu 2:0.

Antrasis kėlinys „Panevėžio“ komandai prasidėjo nesėkmingai. 53-ąją mačo minutę „Sūduva“ jau pirmavo rezultatu 3:0. Eligijus Jankauskas kontratakos metu įsiveržė į baudos aikštelę ir pelnė trečiąjį įvartį. Esant tokiam rezultatui rungtynių baigtis jau buvo aiški.

78-ąją susitikimo minutę „Panevėžio“ ekipai pavyko sušvelninti rezultatą. Po kampinio tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Justinas Januševskis.

„Sūduva“ rengtynes laimėjo rezultatu 3:1 ir įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Susitikimą su „Sūduva“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Justinas Januševskis, Hugo Figueredo (73 min. Rafaelis Floro), Bruno Fandinho, Matheusas Bissi, Edenilsonas Bergonsi, Paulius Janušauskas (62 min. Tautvydas Eliošius), Jorge Elias (73 min. Ernestas Veliulis), Sebastianas Vasquezas (59 min. Ignas Kružikas).

Artimiausias A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais birželio 13 dieną. Panevėžiečiai išvykoje susitiks su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais.