P. JANUŠAUSKAS TAPO LIETUVOS STUDENTŲ LYGOS ČEMPIONU


FK „Panevėžys“ kapitonas Paulius Janušauskas savo gausią medalių kolekciją papildė dar vienu titulu. Šešiskart Lietuvos čempionas, po vieną sykį nugalėtoju tapęs šalies Pirmos ir Antros lygos pirmenybėse, kartu su Šiaulių universiteto komanda triumfavo Lietuvos studentų futbolo lygoje.

Praėjusią savaitę Lietuvos studentų futbolo lyga nusprendė, kad dėl nenugalimų jėgų aplinkybių 2019–2020 metų Lietuvos studentų futbolo čempionatas nutraukiamas po pirmojo rato, o galutinė lentelė skelbiama pagal sužaistų rungtynių rezultatus.

„Bet kuriame turnyre, kuriame rungtyniauju, noriu užimti kuo aukštesnę vietą. Džiaugiuosi, kad mūsų komanda tapo čempione, tuo labiau, kad Lietuvos studentų futbolo lygos nugalėtoju tapau pirmą kartą“, – sakė P. Janušauskas.

Per pirmojo rato penkerias rungtynes Šiaulių universiteto futbolininkai iškovojo 11 taškų bei artimiausius priešininkus iš Kauno technologijos universiteto aplenkė trimis taškais. Kauniečiai čempionate liko antri. Tiek pat taškų surinko ir trečios vietos laimėtojais tapo VU studentai, už savo nugarų palikę LSU, VGTU ir VDU komandas.

Paulius Janušauskas, LSFL pirmenybėse per penkis susitikimus pelnęs 6 įvarčius, tapo rezultatyviausiu čempionato futbolininku.

Palikite komentarą

Skip to content