PANEVĖŽIEČIAI RUNGTYNIAUS ALYTUJE

Šį ketvirtadienį FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Alytaus „Dainava“. Tai bus trečioji komandų tarpusavio akistata šių metų sezone. Kol kas Aukštaitijos sostinės klubo atstovams susitikimai su alytiškiais šiame sezone klostėsi sėkmingai.

Lietuvos A lygos čempionato pirmose tarpusavio rungtynėse, kurios balandžio mėnesį vyko Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže, „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1. Tame mače po Deivydo Matulevičiaus įmušto 11 metrų baudinio alytiškiai pirmavo, bet vėliau įvarčius į „Dainavos“ ekipos vartus įmušė Justinas Januševskis, Chrysovalantis Kozoronis ir Rafaelis Floro.

Gegužės mėnesį, kuomet komandos jau rungtyniavo Aukštaitijos sostinėje, „Panevėžys“ dar kartą įveikė „Dainavą“ rezultatu 3:0. Nugalėtojams įvarčius pelnė Jeffrey Sarpongas, Jorge Elias ir Rafaelis Floro.

Praėjusiame ture „Panevėžys“ išvykoje po dramatiškos kovos 2:1 palaužė „Kauno Žalgirį“, o „Dainava“ savo aikštėje tik pačioje rungtynių pabaigoje apmaudžiai rezultatu 1:2 nusileido Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.

„Panevėžys“ nepralaimi jau penkiuose pastaruosiuose A lygos čempionato susitikimuose. Per 18 susitikimų surinkę 35 taškus panevėžiečiai užima ketvirtąją vietą ir tik vienu tašku atsilieka nuo antroje bei trečioje vietoje esančių Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkų.

Nors „Dainavos“ futbolininkai surinkę 14 taškų rikiuojasi devintoje turnyro lentelės vietoje, šiame sezone jie jau sugebėjo atimti taškų iš prizininkų gretose šiuo metu esančių „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ komandų.

Rytoj susitikimas tarp „Dainavos“ ir „Panevėžio“ komandų Alytaus miesto stadione prasidės 19 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content