PANEVĖŽIEČIAI RUNGTYNIAUS GARGŽDUOSE

Šį penktadienį FK „Panevėžys“ išvykoje Lietuvos A lygos čempionato rungtynes žais su Gargždų „Banga“.

Šis susitikimas bus jau antroji komandų tarpusavio akistata šiame sezone. Kovo mėnesį savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai įveikė varžovus rezultatu 4:2 (1:1). Tuomet „Panevėžio“ komandą į priekį išvedė Elivelto, bet svečių ekipos žaidėjas Shogo Yoshikawa dar iki pertraukos spėjo išlyginti rezultatą. Antrajame kėlinyje šeimininkų gretose du kartus pasižymėjo Jorge Elias, o sykį – Tautvydas Eliošius. Per pridėtą laiką svečiams pavyko sušvelninti rezultatą, realizavus 11 metrų baudinį.

Po 10 sužaistų susitikimų FK „Panevėžys“ surinko 23 taškus ir rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje. Tiek pat rungtynių sužaidusi „Bangos“ ekipa savo sąskaitoje turi 10 taškų ir užima septintąją vietą tarp dešimties lygos komandų.

Praėjusiame ture ir „Panevėžio“, ir „Bangos“ komandos iškovojo taškų. Panevėžiečiai namuose susitikimą su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais laimėjo rezultatu 2:1, o gargždiškiai išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Telšių „Džiugo“ atstovais.

Praėjusių metų šalies A lygos čempionate visi keturi tarpusavio susitikimai tarp „Panevėžio“ ir „Bangos“ vyko itin atkakliai – komandos pasidalino po pergalę žaisdamos namuose, o dar dvejos rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Bangos“ vyriausiuoju treneriu ir toliau dirba puikiai 2020-aisiais padirbėjęs Tomas Tamošauskas. Gargždų miesto klubas praėjusiais metais atėmė taškų iš visų čempionato ekipų, sezoną baigė ketvirtoje turnyro lentelės vietoje ir tai yra didelis šio stratego nuopelnas.

Penktadienį susitikimas tarp „Bangos“ ir „Panevėžio“ komandų Gargžduose prasidės 18 valandą. Tiesiogiai rungtynes bus galime stebėti TV6 kanalu, portaluose alyga.lt ir tv3.lt bei tv3 play platformoje.