PANEVĖŽIEČIAI RUNGTYNIAUS KĖDAINIUOSE

Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Kėdainių „Nevėžiu“. Tai bus antroji komandų tarpusavio akistata šių metų Lietuvos A lygos čempionate.

Balandžio mėnesį savo aikštėje rungtyniavę panevėžiečiai „Nevėžio“ futbolininkus įveikė rezultatu 4:2 (2:1). Tame susitikime nugalėtojams du įvarčius pelnė Pijus Širvys, po vieną – Matheusas Bissi ir Jorge Elias.

Po 15 sužaistų susitikimų FK „Panevėžys“ surinko 28 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje turnyro lentelės vietoje. Tiek pat rungtynių sužaidusi „Nevėžio“ ekipa savo sąskaitoje turi 7 taškus ir užima paskutinę vietą tarp dešimties lygos komandų.

A lygos čempionato starte 2:0 įveikę Alytaus „Dainavos“ futbolininkus, kėdainiečiai po to patyrė 12 pralaimėjimų iš eilės. Tiesa, paskutiniuose dvejuose turuose „Nevėžio“ ekipa išvengė pralaimėjimų. Praėjusiame ture Kėdainių miesto komanda sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vilniaus „Riteriais“, o užpraėjusiame 2:1 įveikė Telšių „Džiugą“.

Gegužės menesio viduryje abipusiu šalių susitarimu buvo nutraukta sutartis tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir komandos vyriausiojo trenerio Vitalijaus Stankevičiaus.

Vėl prisijungęs prie klubo V. Stankevičius komandoje dirbo jau trečią sezoną. Jam vadovaujant 2018 metais „Nevėžis“ Pirmoje lygoje užėmė ketvirtąją vietą, 2019 metais – penktąjtą. Praėjusių metų sezone „Nevėžis“ tapo Pirmos lygos nugalėtoju ir iškovojo teisę rungtyniauti A lygoje.

Vos įvartį per du mačus praleidę kėdainiečiai atsitiesia, o rinktinių pertrauka „Nevėžio“ treneriui Dariui Gvildžiui pravertė sulaukiant traumuotų žaidėjų ir dar labiau sustyguojant komandos žaidimą. Su ekipa jau pradėjo treniruotis ir pirmuosiuose turuose komandos lyderiu buvęs futbolininkas iš Ganos Alexas Kyeremeh.

Rytoj susitikimas tarp „Nevėžio“ ir „Panevėžio“ komandų Kėdainių centriniame stadione prasidės 17 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content