PANEVĖŽIEČIAI RUNGTYNIAUS KLAIPĖDOJE


Šį sekmadienį šalies A lygos šeštojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ žais išvykoje su Klaipėdos „Atlantu“. Abiems komandoms naujasis sezonas kol kas klostosi nesėkmingai. Panevėžiečiai per 5 susitikimus surinko tik vieną tašką ir rikiuojasi paskutinėje, aštuntoje, turnyro lentelės vietoje. Klaipėdiečiai turi dviem taškais daugiau ir užima septintąją vietą.

Dar prieš pat Lietuvos A lygos čempionato startą išvysti Klaipėdos „Atlantą“ A lygos žemėlapyje tikimybė buvo minimali. Gilias tradicijas turintis klubas praėjusį sezoną užbaigė kamuojamas rimtų finansinių negandų, o apie galimus naujus savininkus ar investuotojus, kurie bandytų išgelbėti komandą itin sunkiu metu, nebuvo jokių žinių.

Vis dėlto teisininkas iš Kėdainių Vidas Adomaitis įrodė, jog Lietuvos futbole viską įmanoma labai greitai pakeisti. Iš ilgamečio klubo vadovo Vacio Lekevičiaus komandą perėmęs advokatas bando prikelti futbolą Klaipėdoje.

Naujieji klubo savininkai ne tik panaikino būtinas skolas, kad galėtų registruoti naujus žaidėjus, bet ir sugebėjo į komandą pasikviesti tokio kalibro futbolininkus kaip Darvydas Šernas ir Vytautas Lukša, kurie ilgus metus gynė Lietuvos nacionalinės rinktinės garbę. Lietuvos futbolo gerbėjams puikiai pažįstami ir kiti šios ekipos žaidėjai – Tadas Labukas, Andrius Bartkus, Marius Činikas, Tomas Snapkauskas, Vilius Armanavičius, Klaudijus Upstas. Be to, „Atlanto“ komandoje rungtyniauja legionieriai iš Latvijos, Kroatijos, Bulgarijos ir Nigerijos.

Suprantama, jog pasiruošimo naujajam sezonui praktiškai nebuvo – kol vieni stovyklavo ir pagal grafiką rengėsi sezonui, „Atlantas“ prieš pat čempionato startą pradėjo komplektuoti komandą ir ieškoti vyriausiojo trenerio. Ekipos vairas buvo patikėtas žinomam specialistui iš Latvijos Viktorui Dobrecovui, kuris „Liepaja“ komandą prieš keletą sezonų atvedė ant aukščiausio Latvijos čempionato laiptelio.

Sezoną „Atlantas“ pradėjo netikėta pergale 2:0 prieš „Kauno Žalgirį“. Tiesa, paskui sekė keturios nesėkmės. Klaipėdiečiai 0:5 nusileido „Sūduvai“, 0:2 – „Stumbrui“, 0:3 – „Žalgiriui“ ir 1:2 – „Palangai“.

Rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Panevėžio“ komandų Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione rytoj, sekmadienį, prasidės 15 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content