PANEVĖŽIEČIAI SUSITIKS SU ŠALIES ČEMPIONAIS

Rytoj, trečiadienį, FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato šeštojo turo rungtynes išvykoje žais su Marijampolės „Sūduva“. Šis susitikimas komandoms bus jau antrasis šiame sezone. Pirmąjį tarpusavio mačą, birželio 5 dieną vykusį Panevėžyje, šalies čempionai laimėjo rezultatu 3:1.

Praėjusiame ture ir „Panevėžys“, ir „Sūduva“ sužaidė lygiosiomis.

Dainiaus Glevecko vedami panevėžiečiai 5-ojo turo akistatoje išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Vilniaus „Riteriais“. 7-ąją rungtynių minutę Lajo Traore išvedė vilniečius į priekį, bet 80-ąją minutę puikų mačą sužaidęs Ernestas Veliulis rezultatą išlygino.

Praėjusiame ture lyderių akistata Marijampolėje tarp vietos „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ buvo itin atkakli ir permaininga – švieslentėje po mačo degė rezultatas 1:1 (0:1). „Žalgiris“ į priekį išsiveržė 36-ąją susitikimo minute, kai Marko Karamarko tiksliai smūgiavo galva. Šalies čempionai išsigelbėjo jau per teisėjo pridėtą laiką. 95-ąją minutę Thomas Salamonas išlygino rezultatą.

Nepaisant to, kad „Sūduva“ praėjusiame ture prarado pirmuosius taškus šių metų A lygos čempionate, ji ir toliau išlieka vienvalde lydere. Per 5 turus surinkęs 13 taškų Marijampolės miesto klubas užima pirmąją vietą ir 3 taškais lenkia antroje vietoje žengiantį Vilniaus „Žalgirį“.

Rytoj susitikimas Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ komandų prasidės 17 valandą. Mačą bus galima tiesiogiai stebėti Delfi TV kanalu. Tiesiogiai stebėti „Sūduvos“ – „Panevėžio“ klubų rungtynes futbolo aistruoliai laukiami ir bare „Lazy Monkey“ (Respublikos g. 15).