PANEVĖŽIEČIŲ VARŽOVAI – VILNIAUS „RITERIŲ“ FUTBOLININKAI

Rytoj FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato 9-ojo turo rungtynes namuose žais su Vilniaus „Riteriais“. Šis susitikimas bus antroji komandų akistata šiame sezone.

Pirmojo rato rungtynės, vykusios Vilniuje, baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmajame kėlinyje „Riterių“ legionierius Lajo Traore išvedė šeimininkus į priekį, bet po pertraukos panevėžietis Ernestas Veliulis rezultatą išlygino. Vilniuje sužaidęs lygiosiomis „Panevėžys“ iškovojo pirmąjį tašką šių metų A lygos čempionate.

Čempionato pradžia tiek panevėžiečiams, tiek vilniečiams susiklostė nesėkmingai. Per 8 turus „Riteriai“ surinko 5 taškus ir užima penktąją turnyro lentelės vietą, o „Panevėžys“, turintis tašku mažiau, rikiuojasi šeštoje pozicijoje.

Šeštadienį susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Riterių“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.