PANEVĖŽIEČIŲ VARŽOVAS – „KAUNO ŽALGIRIS“


Šį šeštadienį Lietuvos A lygos čempionato 11-ojo turo rungtynes savo aikštėje FK „Panevėžys“ žais su „Kauno Žalgiriu“.

Praėjusiame ture istoriniu triumfu pasimėgavę panevėžiečiai neketina sustoti ir po antros iš eilės iškovotos pergalės galėtų pakilti iš paskutinės turnyro lentelės vietos. Įkvėpti praėjusio savaitgalio sėkmės pirmenybių debiutantai tikrai negali būti laikomi ryškiais autsaideriais.

A lygos 10-ajame ture FK „Panevėžys“ jau per teisėjo pridėtą laiką po Rafaelio Ledesmos pelnyto įvarčio triumfavo kartu su savo sirgaliais. Gausiai į rungtynes besirenkantys panevėžiečiai gali būti svarbus koziris ateityje, tikėtina, kad šeštadienį jų palaikyti savo gimtojo miesto komandos susirinks dar daugiau. Motyvacijos futbolininkams turėtų pridėti ir tai, kad FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas rytoj švęs savo gimtadienį. Komandos pergalė būtų geriausia dovana klubo direktoriui.

Pirmame rate iki Aleksandro Jerkino raudonos kortelės, kurią legionierius iš Rusijos gavo 43-ąją susitikimo minutę, FK „Panevėžys“ su „Kauno Žalgiriu“ kovojo lygiai, bet didesnę mačo dalį rungtyniavę mažumoje vis dėlto nusileido kauniečiams rezultatu 0:2. Abu įvarčius į panevėžiečių vartus „Kauno Žalgirio“ futbolininkai įmušė kai svečiai žaidė aikštėje turėdami vienu futbolininku mažiau.

Kauniečiai praėjusiame ture patyrė didžiausią šio sezono pralaimėjimą, nusileisdami čempionei „Sūduvai“ rezultatu 0:3. Vis dėlto atkarpomis „Kauno Žalgiris“ kėlė daug problemų ir čempionato lyderiams, kuriuos poroje epizodų išgelbėjo fortūna. Nežinia, ar komandai galės padėti dvikovoje su „Palanga“ fantastiškais įvarčiais išsiskyręs, tačiau praėjusiame ture pirmame kėlinyje dėl traumos pakeistas saugas Dominykas Galkevičius. Aišku, kad ant žaliosios vejos nepamatysime antrą raudoną kortelę šiame sezone prieš save išvydusio Rudinilsono Silvos. Kaip ir pastarąjį kartą, jo vietą starto sudėtyje turėtų užimti patyręs panevėžietis Arūnas Klimavičius.

„Kauno Žalgiris“ – vienintelė komanda visoje A lygoje, kuri nė karto šiame sezone nesužaidė lygiosiomis. Kauniečiai per 10 susitikimų iškovojo 6 pergales, patyrė 4 pralaimėjimus ir surinkę 18 taškų rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje.

Rytoj, šeštadienį, susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content