PANEVĖŽIEČIŲ VARŽOVAS – VILNIAUS „RITERIAI“

Rytoj startuoja Lietuvos A lygos 21-asis turas. FK „Panevėžys“ namuose susitiks su daugkartiniais šalies čempionato prizininkais Vilniaus „Riteriais“. Šios rungtynės bus jau trečiasis komandų tarpusavio mačas šių metų šalies čempionate.

Pirmajame rate, kai komandos rungtyniavo Panevėžyje, pergalę rezultatu 2:1 iškovojo vilniečiai. Tuomet po Teremo Moffi ir Artiomo Gurenkos įvarčių „Riterių“ komanda antrojo kėlinio pradžioje 2:0, bet 57-ąją susitikimo minutę Tadas Eliošius sušvelnino rezultatą ir grąžino intrigą. Per likusį laiką panevėžiečiai turėjo kelias geras progas prie vilniečių vartų, bet jomis nepasinaudojo.

Antrojo rato akistata šalies sostinėje baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1. Abu įvarčiai buvo įmušti pirmajame rungtynių kėlinyje. 1-ąją mačo minutę Pavelas Krukas išvedė panevėžiečius į priekį, o 38-ąją „Riterių“ futbolininkas Mindaugas Grigaravičius rezultatą išlygino rezultatą.

Sužaidus po 20 susitikimų vilniečiai 12 taškų lenkia panevėžiečius. „Riteriai“ savo sąskaitoje turi 35 taškus ir užimą trečiąją vietą, o „Panevėžys“ su 23 taškais rikiuojasi penktoje turnyro lentelės pozicijoje.

Praėjusiame ture „Riteriai“ svečiuoje 0:1 nusileido „Kauno Žalgiriui“, o „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Per paskutiniuosius keturis Lietuvos A lygos čempionato turus FK „Panevėžys“ iškovojo tris pergales ir sykį sužaidė lygiosiomis.

Pastarosiomis dienomis reprezentacinės miesto komandos žaidėjai sulaukė puikaus įvertinimo.

Į Lietuvos futbolo A lygos rugpjūčio viduryje sužaistų rungtynių gražiausių epizodų trejetuką pateko du panevėžiečiai. Tautvydo Eliošiaus įvartis į „Atlanto“ vartus buvo pripažintas gražiausiu epizodu, o Jono Skinderio tiksliam smūgiui į „Palangos“ vartus atiteko antroji vieta.

Be to, į Lietuvos futbolo A lygos simbolinę vienuolikę pateko net keturi „Panevėžio“ futbolininkai: Rafaelis Broetto, Vytas Gašpuitis, Jonas Skinderis ir Sebastianas Vasquezas.

Rytoj, penktadienį, „Panevėžio“ ir „Riterių“ komandų susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.