„PANEVĖŽIO“ IR „SŪDUVOS“ RUNGTYNĖSE PAAIŠKĖS TAURĖS LAIMĖTOJAI

Panevėžio Aukštaitijos stadione šį šeštadienį vyks Hegelmann LFF taurės finalas, kuriame susikaus vietos „Panevėžys“ ir Marijampolės „Sūduva“.

„Sūduvos“ komanda likus vienam turui iki Lietuvos A lygos čempionato pabaigos vienu tašku lenkia antrąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“ ir yra arti tikslo dar kartą iškovoti aukso medalius.

Paskutinį sykį tarpusavyje „Panevėžio“ ir „Sūduvos“ komandos žaidė spalio 3 dieną Panevėžyje. Tuomet rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1. 37-ąją susitikimo minutę buvo pelnytas pirmasis susitikimo įvartis. Šeimininkus į priekį išvedė savo progą išnaudojęs Elivelto. Po perraukos Josipas Tadičius rezultatą išlygino.

Ir panevėžiečiai, ir marijampoliečiai LFF taurės turnyrą pradėjo nuo aštuntfinalio ir pakeliui link finalo įveikė po tris varžovus.

Aštuntfinalyje „Panevėžys“ svečiuose 3:0 nugalėjo „Jonavą“, o vėliau turnyro ketvirtfinalyje Kaune tokiu pačiu rezultatu įveikė vietos Kauno „Hegelmann Litauen“ klubą. Pusfinalio rungtynėse šią savaitę panevėžiečiai savo aikštėje 4:0 sutriuškino Vilniaus „Riterius“.

„Sūduva“ vienodu rezultatu 3:0 svečiuose nugalėjo Kretingos „Miniją“ ir „Vilniaus Vytį“, o turnyro pusfinalyje Vilniuje po pratęsimo 2:1 įveikė vietos „Žalgirį“.

Trofėjų laimėjus „Panevėžio“ ekipai, reprezentacinė miesto komanda iškovotų kelialapį į UEFA Europos lygos atranką kartu su antrąją ir trečiąją vietas A lygoje užimsiančiomis komandomis.

Kadangi renginį organizuoja LFF, norint patekti į rungtynes būtinai reikės įsigyti bilietus. FK „Panevėžys“ abonementai LFF taurės finalui negalios.

Bilietus į šeštadienio LFF taurės finalo rungtynes galima įsigyti internetu. Perkant bilietą stadione būtina registruotis, todėl dėl galimų eilių prie kasos rekomenduojame pasirūpinti bilietais iš anksto: https://www.tiketa.lt/LT/hegelmann_lff_taures_finalas_24440?fbclid=IwAR1LxWzn16H-a_KXyQJJGfyzCX94FmNZtUKy90SKd-0adU0nBqpXyv22kHo

Rytoj susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Sūduvos“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 14 valandą 30 minučių.

Palikite komentarą

Skip to content