„PANEVĖŽIO“ VARŽOVAS – TELŠIŲ „DŽIUGAS“

Šį sekmadienį FK „Panevėžys“ namuose Lietuvos A ygos čempionato rungtynese susitiks su Telšių „Džiugu“. Tai bus jau penktoji klubų akistata šiame sezone.

Šiemet susitikimai su „Džiugo“ futbolininkais panevėžiečiams klostosi sėkmingai. FK „Panevėžys“ tris kartus įveikė Žemaitijos klubo atstovus ir vieną kartą sužaidė lygiosiomis.

Lietuvos A lygos čempionate Aukštaitijos sostinės komanda du sykius nugalėjo „Džiugo“ ekipą (namuose 1:0, o svečiuose – 2:0) bei kartą sužaidė lygiosiomis (išvykoje 2:2).

Dar kartą būsimus varžovus panevėžiečiai išvykoje nugalėjo rezultatu 3:1 Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse.

Praėjusiame Lietuvos A lygos čempionato ture ir „Panevėžys“, ir „Džiugas“ pelnė po vieną tašką. Panevėžiečiai išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais, o telšiškiai tokiu pačiu rezultatu namuose baigė susitikimą su Alytaus „Dainavos“ atstovais.

„Panevėžio“ komandai A lygos čempionate nepavyksta laimėti jau šešis turus iš eilės. Paskutinį kartą panevėžiečiai pergale džiaugėsi rugsėjo 11 dieną, kuomet svečiuose rezultatu 3:1 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Po to sekė 6 nelaimėtų rungtynių serija – 4 lygiosios ir 2 pralaimėjimai.

„Panevėžio“ komada per 31 mačą pelnė 52 taškus ir šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

Šalies čempionate „Džiugas“ per 32 susitikimus surinko 35 taškus ir užima septintąją turnyro lentelės vietą. Telšiškiai žymiai geriau rungtyniauja namuose nei išvykose. Žaisdamas savo aikštėje „Džiugas“ surinko 26 taškus, o svečiuose – tik 9. Rytojaus rungtynėse „Džiugo“ ekipai negalės padėti du diskvalifikuoti žaidėjai – Davydas Arlauskis bei Lukas Ankudinovas.

Rytoj, sekmadienį, susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Džiugo“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 15 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content