„PANEVĖŽYS“ ANTRAJAME TURE SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS SU KLAIPĖDOS „KORALU“

Mantas Jankevičius
„Panevėžio“ futbolininkai antrajame ture, namuose priėmė svečius iš uostamiesčio „Koralo“ ekipą, su kurią buvo pasidalinta po tašką, rungtynės baigėsi rezultatu – 1:1 (1:0).
Per pirmąsias dešimt rungtynių minučių abi ekipos apsikeitė kampiniais, kiek pavojingesnę progą turėjo svečiai, kurie po kampinio atšokusį kamuolį smūgiavo, tačiau M.Suvaizdis kamuolį sugavo.
13-ąją minutę gerą progą turėjo C.Atsina, sulaukęs T.Markevičiaus perdavimo puolėjas iš Ganos bandė smūgiuoti, tačiau trijų gynėjų apsuptyje atsidūręs C.Atsina užstrigo ir prarado kamuolį baudos aikštelėje.
19-ąją minutę savo sėkmę pabandė T.Markevičius. Sulaukęs perdavimo iš aikštės vidurio puolėjas nieko nelaukęs bandė pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravęs varžovų vartininkas kamuolį nukreipė už vartų.
Įpusėjus pirmajam kėliniui iniciatyva buvo perėmusi Klaipėdos „Koralo“ ekipa. 27-ąją minutę lygioje vietoje kamuolį prarado M.Savėnas, šia klaida bandė pasinaudoti D.Surblys, tačiau stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto. Sužaidus dar kelias minutes, dar kartą smūgiuoti bandė D.Surblys, tačiau ir smūgis buvo ne tikslus.
33-ąją minutę trims panevėžiečiams išbėgus pries vieną varžovų gynėją, netoli baudos aikštelės buvo prasižengta prieš C.Atsina, už tai varžovui parodyta geltona kortelė.Suteikus pagalbą C.Atsina prie kamuolio atlikti baudos smūgio stojo M.Savėnas, kuris tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė „Panevėžio“ ekipą į priekį – 1:0.
Antrajame kėlinyje komandos žaidė ganėtinai vangiai, o kiek aktyvesni buvo svečių komandos žaidėjai.
Sužaidus dešimt minučių antrajame kėlinyje netoli „Panevėžio“ baudos aikštelės buvo pargriautas varžovų žaidėjas. „Koralo“ komandos kapitonas M.Stonkus bandė kamuolį įžaisti į baudos aikštelę, tačiau kamuolio niekas nelietė ir šis įkrito į M.Suvaizdžio ginamus vartus – 1:1.
57-ąją minutę svečiai dar kartą bandė nubausti panevėžiečius, tačiau šį kartą M.Suvaizdis į varžovų smūgį sureagavo.
Kėlinio viduryje net tris kampinius per porą minučių kėlusi „Panevėžio“ ekipa gautų progų nesugebėjo išnaudoti, o kamuoliai po kampinio dažnai skrisdavo virš visų žaidėjų galvų.
Didžiąją antrojo kėlinio dalį abi komandos nesugebėjo sukurti pavojingų epizodų, likus žaisti kelias minutes, neblogą progą turėjo Dž.Petrauskas, tačiau stipriai smūgiuotas kamuolys nusipjovė ir skrido už vartų. Teisėjo švilpukas skelbė rungtynių pabaigą rezultatu – 1:1.
Po rungtynių kalbintas „Panevėžio“ komandos kapitonas Mantas Savėnas nebuvo patenkintas komandos žaidimu, svečių ekipa sužaidė labai disciplinuotai, nors kapitono atžvilgiu rungtynių rezultatas buvo dėsningas, tačiau žaidžiant namuose privaloma kovoti tik dėl pergalės.
Panevėžio „Panevėžys“ – Klaipėdos „Koralas“ 1:1(1:0).
LFF I lyga II turas, Panevėžys
35` [1:0] Mantas Savėnas
55` [1:1] Marius Stonkus
„Panevėžio“ sudėtis: M.Suvaizdis, Dž.Petrauskas, T.Rakašius, M.Savėnas, P.Lukšys, Ž.Banys, T.Markevičius, E.Grygorenko(45` Mindaugas Butkus), T.Mitani(76` V.Kavaliauskas), C.Atsina(62` Gabrielius Domkus), A.Ribokas(84` Paulius Obolevičius).
Kitas rungtynes „Panevėžio“ futbolininkai žais balandžio 7-ą dieną Kėdainiuose prieš vietos „Nevėžio“ komandą.