„PANEVĖŽYS B“ SEZONĄ BAIGĖ PERGALE

Finišavusiose Lietuvos I lygos futbolo pirmenybės sėkmingai pasirodė „Panevėžio B“ komanda. Dauguma lygos debiutantų – Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai. Panevėžiečių ekipa tarp 14-os komandų buvo aštunta.

Praėjusiame ture „Panevėžys“ B atėmė taškus iš būsimųjų lygos nugalėtojų, o finišavo namuose ir pasiekė įtikinamą pergalę – 3:1 nugalėjo nesėkmingai sezoną baigusį „Vilniaus Vytį“. Šį sykį dublerių ekipa sulaukė pagrindinės komandos pastiprinimo. Negalintys dėl kortelių limito žaisti A lygoje Matheusas Bissi ir Sebastianas Vasquezas padėjo jauniesiems kolegoms ir svariu indėliu prisidėjo prie pergalės: įmušė po įvartį ir dar pirmame kėlinyje pakeitė rungtynių eigą.

Svečiai šiose rungtynėse išsiveržė į priekį 17-ąją mačo minutę po tikslaus Cyrille Tchamba smūgio. Dar pirmame kėlinyje aikštės šeimininkai sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išsiveržti į priekį. „Panevėžio B“ komandoje 32-ąją rungtynių minutę pasižymėjo M. Bissi, o 40-ąją – S. Vasquezas. Antrame kėlinyje dar kartą kamuolį į vilniečių vartus pasiuntė Matijus Remeikis.

„Panevėžys B“ su vilniečiais žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Evaldas Urmonas, Matijus Remeikis, Motiejus Slivka (62 min. Nojus Lukšys), Arnas Končius (79 min. Rokas Nakrošius), Matheusas Bissi, Domantas Vaičekauskas, Eimantas Dzinga (30 min. Darius Jurgelevičius), Žygimantas Baguška (86 min. Domas Račkauskas), Sebastianas Vasquezas (86 min. Emilis Varnas), Eimantas Abramavičius.

Pastarasis žaidėjas pelnė 9 įvarčius ir tapo rezultatyviausiu „Panevėžio B“ ekipos futbolininku. Tarp rezultatyviausių visos lygos žaidėjų E. Abramavičius pasidalino 6–8 vieta.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, kad I lygoje rungtyniavusi komanda pasirodė sėkmingai ir įvykdė jai keltus uždavinius.

„Prieš sezoną mes atsargiai vertinome „Panevėžio B“ komandos galimybes. Jauniems žaidėjams nėra lengva rungtyniauti su gerokai vyresniais varžovais, todėl buvome nusprendę, kad patekti į stipriausiųjų aštuntuką būtų labai geras rezultatas. Vaikinai parodė, kad gali sėkmingai kovoti ir su pajėgiausiomis I lygos komandomis. Esame patenkinti užimta vieta. Mums pavyko aplenkti visų A lygoje rungtyniaujančių klubų dublerių komandas“, – kalbėjo B. Vaitiekūnas.