„PANEVĖŽYS B“ SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS

Šįvakar šalies II lygos pirmąsias rungtynes žaidė FK „Panevėžys B“ koamnda. II lygos Pietų zonoje rungtyniaujantys panevėžiečiai namuose vykusį susitikimą su „Marijampolė City“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Abiejų komandų žaidėjai jau pačioje mačo pradžioje turėjo neblogų progų pasižymėti. Kėlinio viduryje krito pirmasis įvartis į marijampoliečių vartus. 23-ąją susitikimo minutę tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Denas Gudaitis. Dar prieš pertrauką, 42-ąją mačo minutę, svečiai išlygino rezultatą.

Po pertraukos vėl pakankamai daug progų įvarčiui pasiekti sukūrė ir šeimininkai, ir svečiai, bet patikimai rungtyniavo abiejų komandų vartininkai. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Susitikimą su varžovais iš Marijampolės panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius (70 min. Danas Šimkevičius), Rokas Nakrošius, Žygimantas Baguška (65 min. Benjaminas Paliokas), Tomas Kačerauskas, Rokas Stanulevičius, Ignas Andrulis (56 min. Reinas Batutis), Eimantas Abramavičius, Denas Gudaitis, Jonas Skinderis, Markas Tomkevičius, Titas Aukštuolis (67 min. Matas Lesnikauskas).

Artimiausias Lietuvos II lygos pirmenybių Pietų zono rungtynes FK „Panevėžys B“ žais gegužės 14 dieną išvykoje su Marijampolės „Sūduva B“.