PASIEKTAS ILGALAIKIS SUSITARIMAS SU 17-MEČIU SAUGU

„Panevėžio“ futbolo klubas ir talentingas saugas Aironas Trakšelis kartu sieks užsibrėžtų tikslų. Su 17-mečiu futbolininku Aukštaitijos sostinės komanda sudarė trejų metų sutartį.

Iš Šilutės kilęs A. Trakšelis atvyko į Panevėžį ir mokosi Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje, o praėjusiais metais debiutavo Pirmoje lygoje, kur su „Panevėžio B“ marškinėliais nuo liepos mėnesio sužaidė 8 mačus.

Praėjusiais metais šilutiškis taip pat atstovavo Lietuvos U-17 rinktinei.

Šiame tarpsezonyje A. Trakšelis sulaukė „Panevėžio“ vyr. trenerio Valdo Urbono pasitikėjimo ir įprastai yra metamas į kovą kontrolinių rungtynių antruose kėliniuose.

„Tokio amžiaus sudaryti kontraktą su aukščiausioje lygoje žaidžiančia komanda yra tikrai labai gerai. Nesitikėjau tiek rungtyniauti per kontrolines rungtynes, manau, visai neblogai gavosi išpildyti trenerio nurodymus. Dabar reikia nesustoti ir stengtis, kad mano pasirodymai truktų daugiau nei 20 minučių“, – pasakojo saugas.

Sutartis su „Panevėžiu“ šiuo metu turi Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas, Linas Klimavičius, Mitaras Čukovičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Domantas Vaičekauskas, A. Trakšelis, Žygimantas Baguška, Rokas Stanulevičius, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, Ernestas Veliulis, Jeffrey Sarpongas, Ariagneris Smithas, Nasko Milevas ir Elivelto.

Šeštą kontrolinį mačą „Panevėžys“ žais artėjantį šeštadienį, vasario 19 dieną, Vilniaus BFA arenoje. Panevėžiečiai jėgas pasitikrins su sostinės „Riteriais“.

Palikite komentarą

Skip to content