PASIRAŠYTA SUTARTIS SU 18-EČIU ŽAIDĖJU

FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su dar vienu jaunu žaidėju Žygimantu Baguška. 18-metis futbolininkas jau praėjusiame sezone spėjo debiutuoti reprezentacinėje miesto komandoje.

Žaidėjas aikštėje pasirodė A lygos susitikimuose su „Kauno Žalgirio“, Vilniaus „Riterių“ ir Marijampolės „Sūduvos“ ekipomis, taip pat rungtyniavo LFF taurės ketvirtfinalio mače su Kauno „Hegelmann Litauen“. Be to, Ž. Baguška sužaidė 19 rungtynių LFF I lygos pirmenybėse „Panevėžio B“ komandos sudėtyje.

Po debiuto A lygoje jaunasis „Panevėžio“ ekipos žaidėjas džiaugėsi jam suteiktu šansu.

„Rungtyniauti stipriausioje šalies futbolo lygoje jaunam žaidėjui – neįkainojama nauda. Lyginant su jaunimo futbolu, čia visiškai kiti greičiai, kitas žaidėjų mąstymas bei fizinis pasirengimas. A lygoje negali atsipalaiduoti nė sekundei, nes nuolat jauti priešininkų spaudimą. Sparčiau tobulėti padeda ir žaidimas šalies pirmosios lygos pirmenybėse. Šioje lygoje rungtyniauti su gerokais vyresniais varžovais irgi nėra lengva“, – įspūdžiais iš A bei pirmosios lygų susitikimų dalijosi Ž. Baguška.

Vidurio saugų grandyje rungtyniaujantis Ž. Baguška teigė, kad „Panevėžio“ ekipoje jam labiausiai imponuoja komandos kapitono Pauliaus Janušausko žaidimas, iš kurio vaikinas semiasi patirties tiek per treniruotes, tiek per rungtynes.

Panevėžyje gimęs ir užaugęs Ž. Baguška anksčiau treniravosi pas Juozą Aleksą ir Darių Butkų. Su gimtojo miesto komanda žaidėjas yra tapęs Elitinės jaunių futbolo lygos pirmenybių prizininku.

FK „Panevėžys“ su Ž. Baguška pasirašė ilgalaikę sutartį.

Palikite komentarą

Skip to content