PASIRAŠYTA SUTARTIS SU 18-MEČIU ŽAIDĖJU

FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su dar vienu jaunu žaidėju – Eimantu Dzinga. 18-metis futbolininkas pastaruosius du sezonus atstovavo „Panevėžio B“ komandai ir buvo vienas jos lyderių.

Raimundo Sargūno sporto gimnazijos 11-oje klasėje besimokantis E. Dzinga nuolat kviečiamas į įvairaus amžiaus Lietuvos jaunių rinktines. Atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas atstovavo šalies U-16, U-17 rinktinėms, o dabar jau kviečiamas į U-19 komandą.

Draugiškuose susitikimuose E. Dzingai jau ne kartą teko žaisti pagrindinės komandos sudėtyje, o oficialiose rungtynėse savo debiuto dar teks palaukti.

„Džiaugiuosi pasirašęs sutartį su klubu, kuriame vyrauja puiki atmosfera. Man, kaip jaunam žaidėjui, yra iš ko pasimokyti. Labiausiai iš komandos imponuoja Chrysovalančio Kozoronio žaidimas, kuris, kaip ir aš, rungtyniauja toje pačioje pozicijoje. Į pagrindinės komandos treniruotes esu kviečiamas jau trečią sezoną, todėl visišku naujoku nesijaučiu. Konkurencija komandoje didelė, o tai dar labiau motyvuoja“, – sakė E. Dzinga.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, kad su šiuo jaunuoliu siejamos didelės viltys.

„Eimantas labai perspektyvus žaidėjas, išsiskiriantis puikiu fiziniu pasirengimu. Klubo B komandoje jis užsirekomendavo kaip tikras kovotojas. Vaikinas labai stengiasi treniruočių metu ir kovoja dėl vietos pagrindinės komandos sudėtyje. Jeigu ir toliau futbolininkas taip rimtai dirbs, jo laukia šviesi ateitis“, – komplimentų E. Dzingai negailėjo klubo direktorius.

FK „Panevėžys“ su E. Dzinga pasirašė ilgalaikę sutartį.

Palikite komentarą

Skip to content