PASIRAŠYTA SUTARTIS SU SEPTYNIOLIKMEČIU ŽAIDĖJU

FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su Matijumi Remeikiu. Septyniolikmetis žaidėjas jau antrą sezoną rungtyniauja „Panevėžio B“ komandoje, kuri šiemet varžosi Lietuvos I lygos pirmenybėse.

Pirmuosius žingsnius futbole Matijus žengė Alytuje, bet dabar jau šešti metai gyvena ir treniruojasi Panevėžyje. Pradėjęs nuo pirmos klasės futbolininkas penkerius metus lankė treniruotes gimtajame mieste, o atvykęs į Aukštaitijos sostinę pateko į Dariaus Žindulio treniruojamą grupę. D. Žindulis šiuo metu ir treniruoja „Panevėžio B“ komandą, kuri savo debiutiniame sezone sugebėjo patekti tarp aštuonių geriausių I lygos ekipų.

Panevėžio vaikinų komanda, kurioje sėkmingai rungtyniauja M. Remeikis, kelis metus iš eilės sugebėjo iškovoti prizinę vietą Elitinės šalies jaunių lygos pirmenybėse.

Šiuo metu Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje besimokantis M. Remeikis buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių Lietuvos rinktines – U-15, U-16, U-17 ir U-18. Visose amžiaus rinktinėse vidurio gynėjas žaidė starto sudėtyje.

„Lyginant žaidimą I lygoje su Elitine jaunių lyga, jaučiasi visiškai kiti greičiai, o taip pat skirtingas fizinis žaidėjų pasirengimas. Treniruotės su pagrindine komanda duoda labai daug naudos. Man čia patinka viskas – gyvenimo, treniruočių sąlygos, komandos mikroklimatas“.

Pasirašyta sutartimi su jaunu žaidėju džiaugėsi FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

„Pagrindinės komandos treneriai atidžiai stebi jaunuosius žaidėjus, atstovaujančius „Panevėžio B“ ekipai. Matijus sparčiai tobulėjantis, teisingus ir protingus sprendimus aikštėje priimantis žaidėjas. Vidurio gynėjų, neskaičiuojant užsieniečių, problema pastebima tiek Lietuvos klubuose, tiek šalies nacionalinėje rinktinėje. Tikiu, kad greitu laiku Matijus taps svarbia figūra reprezentacinėje miesto komandoje“, – teigė B. Vaitiekūnas.

FK „Panevėžys“ su M. Remeikiu pasirašė ilgalaikę sutartį.

Palikite komentarą

Skip to content