PASIRENGIMO CIKLAS BAIGTAS PERGALE

Ruošdamasis artėjančiam Lietuvos A lygos čempionatui FK „Panevėžys“ sužaidė paskutiniąsias draugiškas rungtynes. „Žemynos“ progimnazijos stadione vykusiame susitikime panevėžiečiai rezultatu 1:0 (1:0) įveikė šalies I lygoje rungtyniaujančius Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Susitikimą žymiai aktyviau pradėjo šeimininkai ir gana ilgą laiką veiksmas vyko kauniečių aikštės pusėje. Jau pačioje mačo pradžioje panevėžiečiai sukūrė kelias pavojingas progas prie „Hegelmann Litauen“ ekipos vartų.

9-ąją susitikimo minutę Edenilsonas Bergonsi pavojingai smūgiavo, bet kamuolys praskriejo virš svečių vartų. Po trijų minučių Tautvydas Eliošius turėjo puikią progą pasižymėti, bet iš 5 metrų atstumo pataikė tiesiai į varžovų vartininką.

Panevėžiečių aktyvus žaidimas davė vaisių 17-ąją mačo minutę. Šeimininkai surengė gražią ataką, kurioje dalyvavo visa eilė žaidėjų. Po tikslaus Hugo Figueiredo perdavimo iš krašto Rafaelis Floro iš arti nuginklavo kauniečių vartininką.

Pirmajame kėlinyje įsiminė dar du pavojingi momentai prie „Hegelmann Litauen“ komandos vartų. Svečių ekipos žaidėjas paskutinę akimirką spėjo išmušti kamuolį H. Figueiredo iš po kojų, kai šis buvo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką.

Komandos kapitono Pauliaus Janušausko ių 16 metrų nuotolio smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia svečių vartų virpsto.

Po pertraukos komandų treneriai atliko nemažai keitimų. Nepaisant to, kamuolį ilgiau kontroliavo ir iniciatyvą turėjo „Panevėžio“ komanda. Neblogas progas pasižymėti turėjo Bruno Fandinho, Rafaelis Floro ir Tautvydas Eliošius. Šis žaidėjas buvo labai arti tikslo, bet „Hegelmann Litauen“ vartininkas sugebėjo pirštų galais pasiekti kamuolį ir jį nukreipti į kampinį.

Vienintelę rimtą progą kauniečiai sukūrė 78-ąją mačo minutę. „Hegelmann Litauen“ futbolininkas išbėgo vienas prieš „Panevėžio“ vartininką Šarūną Jurevičių, bet perkeldamas kamuolį per jį nepataikė į šeimininkų vartus.

Iškovojęs pergalę rezultatu 1:0 FK „Panevėžys“ baigė pasiruošimo naujajam sezonui etapą. Per jį panevėžiečiai sužaidė septynis susitikimus ir nepralaimėjo nė sykio. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai laimėjo tris mačus, o keturis baigė lygiosiomis.

Lietuvos A lygos čempionatą FK „Panevėžys“ pradės kovo 6 dieną Vilniuje su vietos „Žalgiriu“. Susitikimas „Sportimos“ manieže prasidės 19 valandą 30 minučių.