PASIRENGIMO CIKLAS BAIGTAS UŽTIKRINTA PERGALE

Paskutiniąsias draugiškas rungtynes prieš naujojo sezono startą FK „Panevėžys“ namuose žaidė su FK „Kupiškis“. Akivaizdžią persvarą viso susitikimo metu turėję panevėžiečiai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5:0 (2:0).

Nuo pat pirmų minučių iniciatyvą ir kamuolio kontrolę perėmė  FK ,,Panevėžys“. Jau 3-ąją mačo minutę, po standartinės padėties, J. Skinderis prie tolimojo virpsto galvą numetė kamuolį į kitą vartų pusę, kur E. Tamulevičiui liko tik įmušti į tuščius vartus. Greitai išsiveržę į priekį, šeimininkai ir toliau spaudė varžovus. 6-ąją susitikimo minutę A. Karvackis prasiveržė kraštu, bet prie jo skersuoto kamuolį niekas iš komandos draugų nesuspėjo. Po poros minučių E.Tamulevičius pavojingai smūgiavo iš 14 metrų, bet kamuolys praskriejo šalia skersinio. Netrukus FK ,,Kupiškis“ komandos žaidėjo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų. 17-ąją rungtynių minutę jau M. Suvaizdis pademonstravo savo meistriškumą Po FK ,,Kupiškis“ atlikto standarto svečių futbolininkas galva smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, bet panevėžiečių vartininkas išgelbėjo savo ekipą. Baigiantis pirmajam kėliniu I. Tsyvilkos smūgis iš 16 metrų pasiekė tikslą, o komandos poilsios išėjo FK „Panevėžys“ pirmaujant rezultatu 2:0.

Antrajame rungtynių kėlinyje kamuolio kontrolė vėl priklausė FK „Panevėžys“, o varžovai atsakydavo retomis kontratakomis. 48-ąją susitikimo minutę, po eilinės kombinacijos, prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo I. Florea ir pelnė dar vieną įvartį. 63-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai surengė gražią ataką, kurioje dalyvavo visa eilė žaidėjų. A. Karvackis perdavė kamuolį R. Lazdinauskui, šis – T.Markevičiui, o pastarojo futbolininko smūgis buvo tikslus. Rezultatas tapo 4:0. Po dviejų minučių pabėgo priešininkų puolėjas, bet jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. 68-ąją mačo minutę, po standartinės padėties, puikiai namų darbus atliko FK „Panevėžys“. Ž. Banys pakėlė kamuolį prie tolimojo virspsto, kur V. Gašpuitis numetė jį atbėgančiam D.Petrauskui. Šio žaidėjo smūgio varžovų vartininkas nesugebėjo atremti. Baigiantis susitikimui vienas prieš vieną su svečių vartininku išbėgo R. Lazdinauskas, bet per daug atsileido kamuolį į priekį ir pasižymėti nepavyko. Rungtynės baigėsi pelnyta ir užtikrinta FK „Panevėžys“ pergale rezultatu 5:0.

Šias rungtynes panevėžiečiai žaidė tokios  sudėties: M. Suvaizdis, M. Dūda (50 min. D. Petrauskas), V.Gašpuitis, I. Tsyvilka, A. Karvackis, Ž. Banys, I. Florea (50 min. T. Markevičius), E. Fioodorovas (79 min. I. Pūžė), J. Skinderis, R. Lazdinauskas, E. Tamulevičius (79 min. P. Obolevičius).

Po rungtynių visa komanda nuvyko į buolingo klubą ir išbandė savo jėgas ridendami kamuolius. Kartu su komanda žaidė miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas, sporto skyriaus vedėjas  Justinas Jasiukaitis bei pagrindiniai klubo remėjai. Neoficialioje aplinkoje buvo bendrauta apie komandą, jos pasiruošimą artėjančiam sezonui, futbolininkams palinkėta sėkmės.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas pasidžiaugė, kad klubas jaučia didelę paramą iš miesto valdžios.

„Džiaugiamės, kad atsirado proga dar labiau pažinti vienas kitą, pabūti kartu ir pajusti, kad esame kaip viena šeima. Dabar lieka visas jėgas atiduoti aikštelėje kovojant už Panevėžio miestą“ – sakė B. Vaitiekūnas.

Jau kitą sekmadienį, kovo 25 dieną, 11 valandą 20 minučių FK „Panevėžys“ kviečia futbolo aistruolius atvykti į LFF I lygos atidarymą Panavėžyje, įvyksiantį Futbolo akademijos stadione (Smelynės g. 2B). Pirmosios rungtynės su FC „Pakruojis“ prasidės 12 valandą.