PO PERTRAUKOS S. ČYŽAS GRĮŽTA Į PANEVĖŽĮ

FK „Panevėžys“ sukirto rankomis su Svajūnu Čyžu, kuris šiame sezone gins gimtojo miesto reprezentacinės komandos garbę. Prieš keletą metų šis žaidėjas jau atstovavo „Panevėžio“ ekipai. Tiesa, tuomet komanda rungtyniavo dar pirmojoje Lietuvos futbolo lygoje.

2017-aisiais metais S. Čyžas persikėlė į „Riterių“ (tuometinį „Trakų“) klubą ir su šia komanda dukart tapo Lietuvos A lygos čempionato bronziniu prizininku. Pastaruosius dvejus metus panevėžietis praleido Šveicarijos antroje pagal pajėgumą futbolo lygoje, atstovaudamas „Chiasso“ ekipai.

Praėję metai S. Čyžui buvo vieni geriausių karjeroje. Nepaisant nesėkmingo „Chiasso“ komandos žaidimo Šveicarijos čempionate, asmeninis saugo indėlis buvo itin reikšmingas. Per dvylika rungtynių futbolininkas pasižymėjo trimis įvarčiais, ne kartą buvo įvardijamas kaip vienas geriausių įvairių dvikovų žaidėjas.

Netolimoje praeityje panevėžietis atstovavo Lietuvos U-21 rinktinei, buvo paskirtas jos kapitonu. Jaunimo rinktinės pergalingose rungtynėse su San Marinu ir Graikija futbolininkas pelnė du įvarčius.

23-ejų metų futbolininkas „Panevėžio“ komandoje rungtyniaus 49 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Palikite komentarą

Skip to content