Po šešių pergalių – pralaimėjimas Gargžduose

 

LFF Pirmos lygos vienuoliktojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ šįvakar išvykoje žaidė su Gargždų „Banga“. Tai buvo dviejų pirmaujančių lygos komandų akistata.

Po šešių pergalių paeiliui panevėžiečiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Pergalę rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo „Banga“.  Šiame susitikime „Panevėžio“ ekipai dėl viršyto geltonų kortelių limito negalėjo padėti gynėjas M. Dūda.

Šeimininkai rungtynes pradėjo aktyviau. „Bangos“ futbolininkai jau pačioje susitikimo pradžioje galėjo pasižymėti du kartus. 6-ąją mačo minutę po R. Krušnausko smūgio M. Suvaizdis išgelbėjo savo  komandą nuo įvarčio. Po šešių minučių tas pats R.  Krušnauskas iššoko  vienas prieš vieną su „Panevėžio“ vartininku, bet jo įveikti nesugebėjo.

Po dviejų minučių P. Janušauskas smūgiavo iš 20 metrų nuotolio. „Bangos“ vartininkas atmušė kamuolį, bet E. Tamulevičius iš arti į jį nepataikė, nors vartų tuo metu jau niekas nesaugojo. Paskutinę  kėlinio minutę I. Tsyvilka pavojingai skersavo kamuolį į „Bangos“ baudos aikštelę, tačiau  „Panevėžio“ puolėjas D. Kingas prie jo nesuspėjo. Pirmojo kėlinio antroje pusėje panevėžiečiai žaidė aktyviau.

Antrasis  kėlinys vėl pradėjo „Bangos“  atakomis, bet „Panevėžio“ futbolininkai irgi stengėsi žaisti aktyviai.  56-ąją rungtynių minutę J. Skinderio iš 20 metrų nuotolio smūgiuotas kamuolys praskriejo  šalia „Bangos“ vartų skersinio. 64-ąją susitikimo minutę E. Tamulevičius įsiveržė į šeimininkų baudos aikštelę, bet iš 14 metrų kamuolį sukirto tiesiai į vartininką. Po dviejų minučių Ž. Banys baudos smūgiu privertė padirbėti „Bangos“ vartininką I. Driomovą, kuris pirštų galais kamuolį nukreipė į kampinį.

68-ąją mačo minutę buvo įmuštas vienintelis rungtynių įvartis. „Panevėžio“ komandos gynėjų nesusikalbėjimas leido „Bangos“ futbolininkui A. Skurdeliui iš arti pasiųti kamuolį į svečių vartus. Panevėžiečiai bandė užgulti priešininkų vartus,  bet rezultatas iki rungtynių pabaigos nepasikeitė. FK „Panevėžys“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:1.

Po šio panevėžiečių pralaimėjimo LFF Pirmos lygos pirmenybėse įsiviravo dvivaldystė. „Panevėžio“ ir „Bangos“ klubai turi po 24 taškus ir pirmauja keturiolikos komandų grupėje. Trečiąją vietą užimantis „Pakruojis‘ turi 21 tašką.

FK „Panevėžys“ sudėtis: M. Suvaizdis, V. Gašpuitis, T. Kačerauskas (62′ R. Misiūnas), Ž. Banys, I. Tsyvilka, A.Karvackis, E. Fiodorovas (88′ R. Lazdinauskas), J. Skinderis, P. Janušauskas, E. Tamulevičius, D. Kingas (80′ T. Markevičius).

Artimiausias LFF I lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais birželio 13 dieną namuose su Kėdainių „Nevėžiu“. Šį trečiadienį rungtynės „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.

 

Parašykite komentarą