PRATĘSTA SUTARTIS SU CH. KOZORONIU

FK „Panevėžys“ pratęsė sutartį su su dar vienu iki šiol komandoje rungtyniavusiu žaidėju – graiku Chrysovalančiu Kozoroniu.

Didžiąją savo karjeros dalį rungtyniavęs savo gimtinėje futbolininkas į Panevėžį atvyko 2020 metų sezono viduryje ir iš karto tapo starto sudėties žaidėju. 29-erių metų atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas šių metų Lietuvos čempionate sužaidė 32 susitikimus, per kuriuos pelnė vieną įvartį bei atliko du rezultatyvius perdavimus. Be to, Ch. Kozoronis kelis kartus buvo išrinktas į simbolinę A lygos turo rinktinę.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas pasidžiaugė, kad šis žaidėjas ir toliau atstovus Aukštaitijos sostinės ekipai.

„Džiaugiamės, kad Chrysovalantis lieka Panevėžyje. Praėjusio sezono viduryje atvykęs žaidėjas iš karto pritapo prie mūsų komandos ir tapo labai naudingu. Šis žaidėjas universalus – gali rungtyniauti tiek sau įprastoje atraminio saugo pozicijoje, tiek kitose pozicijose. Be to, šis futbolininkas pasižymi labai geru fiziniu pasirengimu“, – sakė B. Vaitiekūnas.

Palikite komentarą

Skip to content