PRATĘSTA SUTARTIS SU E. VELIULIU

„Panevėžio“ futbolo klube ir toliau rungtyniaus saugas Ernestas Veliulis, su kuriuo sutartis pratęsta dar vienam sezonui. Lietuvos rinktinės žaidėjui tai bus jau ketvirtasis sezonas gimtojo miesto komandoje.

29 metų futbolininkas „Panevėžio“ garbę gina nuo 2019-ųjų ir su ekipa triumfavo tiek LFF taurėje, tiek Supertaurėje.

Praėjusio sezono „Optibet A lygoje“ E. Veliulis sužaidė 24 mačus, per kuriuos pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Be to, panevėžietis pernai su šalies rinktinės marškinėliais rungtyniavo akistatose prieš Šveicariją bei Kuveitą.

Deja, praėjusį sezoną patirtos traumos neleido saugui sužaisti daugiau mačų Lietuvos čempionate, o taip pat teko praleisti susidūrimą su Novi Savo „Vojvodina“ futbolininkais. Panevėžietis tikisi, kad panašaus scenarijaus šiemet pavyks išvengti.

„Traumos, manau, sutrukdė sėkmingai pasirodyti praėjusį sezoną. Pradžioje iškritau porai savaičių, tada grįžau, sužaidžiau porą rungtynių ir iškritau dėl traumos kažkur trims mėnesiams. Po to grįžęs, atrodo, įsivažiavau, vėl pradėjau pastoviai rungtyniauti, buvau kviestas į rinktinę, ten sužaidžiau porą rungtynių po keitimo ir atrodė, kad viskas jau gerai, bet sezono pabaigoje vėl patyriau traumą ir nebaigiau paskutinių dviejų sezono rungtynių.

Komandiniai tikslai būtų vėl patekti į Europos varžybas, o asmeniškai – išvengti traumų ir sėkmingai prisidėti prie gero komandos žaidimo bei gerų rezultatų. Kol kas esame komplektacijos stadijoje, daug jaunų vietinių žaidėjų. Sunkiai treniruojamės ir dirbame“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė E. Veliulis.

Sutartis su „Panevėžiu“ šiuo metu turi Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas, Linas Klimavičius, Mitaras Čukovičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Rokas Stanulevičius, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, E. Veliulis, Jeffrey Sarpongas, Ariagneris Smithas, Nasko Milevas ir Elivelto.

Ketvirtąsias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže. Vasario 12-ąją 13 val. panevėžiečiai pasitikrins jėgas su Daugpilio „Daugavpils“ futbolininkais iš Latvijos.

Palikite komentarą

Skip to content