PRIEŠ A LYGOS PERTRAUKĄ – RUNGTYNĖS SU „KAUNO ŽALGIRIU“


Rytoj, ketvirtadienį, šalies A lygos čempionato 16-ojo turo rungtynėse FK „Panevėžys“ savo aikštėje susitiks su „Kauno Žalgiriu“.

Rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ bus jau paskutinioji, ketvirtoji, komandų akistata šių metų A lygos čempionate. Pirmojo rato susitikime, vykusiame Kaune, panevėžiečiai savo varžovams nusileido rezultatu 0:2. Tuomet šeiminkams įvarčius pelnė Emannuelis Davidas ir Simonas Urbys.

Antrojo rato rungtynėse Panevėžyje „Kauno Žalgiris“ vėl laimėjo tokiu pačiu rezultatu 2:0. Kauniečių gretose pasižymėjo Emannuelis Davidas ir Linas Pilibaitis.

Trečiajame rate Kaune panevėžiečiai vėl buvo priversti pripažinti savo varžovų pranašumą – 2:3. Svečiams įvarčius pelnė Jorge Eliasas ir Edenilsonas Bergonsi, o šeimininkams – Simonas Urbys, Linas Pilibaitis ir Domantas Vitkus.

Šių metų A lygos čempionate per 15 turų „Kauno Žalgiris“ surinko 25 taškus ir rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje. FK „Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 9 taškus ir užima penktąją vietą.

Vieną geriausių puolimų visoje A lygoje demonstruojanti „Kauno Žalgirio“ ekipa šiame sezone jau pelnė 25 įvarčius. Daugiau įvarčių – 29 – įmušė tik vienvaldė čempionato lyderė „Sūduva“. „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Linas Pilibaitis, pelnęs 7 įvarčius, rezultatyviausių žaidėjų sąraše užima antrąją vietą.

Praėjusiame ture „Kauno Žalgiris“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Riterius“, o „Panevėžys“ itin dramatiškose rungtynėse Gargžduose sužaidė taikiai 3:3 su vietos „Banga“.

FK „Panevėžys“ papildė naujas žaidėjas – graikas Chrysovalantis Kozoronis. Didžiąją savo karjeros dalį rungtyniavęs savo gimtinėje 28-erių metų saugas jau rytoj gali pasirodyti aikštėje.

Rytojaus susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.

Po šių rungtynių A lygos čempionate bus ilgesnė nei mėnesio pertrauka, o kitą susitikimą FK „Panevėžys“ žais tik rugsėjo 27 dieną.

Palikite komentarą

Skip to content