PRIEŠ ČEMPIONATO PERTRAUKĄ – RUNGTYNĖS PALANGOJE

Rytoj FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos 17-ojo turo susitikimą žais išvykoje su „Palanga“. Po rungtynių Palangoje Lietuvos A lygos čempionate bus paskelbta mėnesio pertrauka. 18-ojo pirmenybių turas startuos tik rugpjūčio 3 dieną.

Susitikimas tarp „Palangos“ ir „Panevėžio“ bus trečioji komandų akistata šių metų Lietuvos A lygos čempionate. Pirmojo rato rungtynės, vykusios Palangoje, baigėsi taikiai 1:1, o antrajame rate panevėžiečiai namuose įveikė varžovus rezultatu 2:1. Pergalė prieš „Palangą“ mūsų miesto ekipai buvo pirmoji šių metų A lygos čempionate.

Po šešiolikos turų „Palanga“, surinkusi 10 taškų, užima paskutiniąją, aštuntąją, vietą šalies čempionate. Palangiškiai per 16 susitikimų iškovojo 3 pergales, sykį sužaidė lygiosiomis ir 12 kartų pralaimėjo.

Panevėžiečiai turi 13 taškų ir rikiuojasi šeštoje turnyro lentelės pozicijoje.

Po praėjusio turo dvikovos su „Kauno Žalgiriu“ „Palangos“ strategas Artiomas Gorlovas pateikė iškalbingą komentarą. Kaip reikiant aptrupėjusi palangiškių sudėtis paskutinę dvikovą prieš pertrauką pasitiks be diskvalifikuoto Idriso Umajevo ir Tomo Dombrauskio, kuris persikėlė į „Riterių“ stovyklą. Taip pat neaišku, ar komandai galės padėti pastarojo susitikimo nebaigęs Yao N‘Goranas.

Praėjusiame ture „Panevėžys“ šiame sezone patyrė pirmą nesėkmę „Aukštaitijos“ stadione, tačiau antrame akistatos su „Žalgiriu“ kėlinyje atkarpomis pademonstravo efektingą futbolą. Pergalę iškovoję panevėžiečiai turėtų 16 taškų ir aplenktų Kauno „Stumbrą“. Palangoje tikrai nepamatysime vieno „Panevėžio“ futbolininko – Tado Eliošiaus, kuris abipusiu susitarimu atsisveikino su komanda.

Rytoj, ketvirtadienį, susitikimas tarp „Palangos“ ir „Panevėžio“ komandų Palangos miesto stadione prasidės 18 valandą.